Zaproszenie na wystawę "Oława 2019"
Dodane przez Redakcja dnia Luty 04 2019 20:58:12
W dniach od 16 do 18 maja 2019 roku w Oławie, w Ośrodku Kultury mieszczącym się przy ul. 11 Listopada 27, odbędzie się specjalistyczna Wystawa Filatelistyczna III stopnia. Preferowane będą na niej eksponaty w klasie promocyjnej oraz klasie otwartej. Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych wystawców. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 kwietnia br.
Treść rozszerzona
W dniach od 16 do 18 maja 2019 roku w Oławie, w Ośrodku Kultury mieszczącym się przy ul. 11 Listopada 27, odbędzie się specjalistyczna Wystawa Filatelistyczna III stopnia.. Preferowane będą na niej eksponaty w klasie promocyjnej oraz klasie otwartej.

Organizatorzy wystawy mają ambicję uczynienia Okręgu Wrocławskiego wiodącym w zakresie organizacji cyklicznych wystaw w klasie otwartej, aż do mistrzostw krajowych włącznie. Chcemy wzorować się w tym na Kolegach tematykach. Oczywiście zależeć to będzie od ilości eksponatów, jak i zainteresowania tą klasą w Polsce.

Prosimy wystawców rozpoczynających lub planujących budowę open eksponatu o kontakt na adres e-mail: zdzislaw.sacha@wp.pl, a Kolegów posiadających już opracowane eksponaty o możliwie szybkie ich zgłaszanie.

Bardzo serdecznie zapraszamy Kolegów wystawców do udziału w wystawie, a wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia wystawy w maju br.

[Aktualizacja]
W związku z zapytaniami dotyczącymi zasad sędziowania Klasy Otwartej, zapraszamy do zapoznania się z materiałami w tym zakresie udostępnionymi na stronie ZG PZF w zakładce
Zasady wystaw konkursowych oraz pod poniższymi linkami:
Wytyczne do sędziowania Klasy Filatelistyki Otwartej
Regulamin Secjalny Oceny Eksponatów w Klasie Promocyjnej

Zdzisław Sacha
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Wystawy