Wydawnictwa z okazji wystawy "Poznań 2018"
Dodane przez Redakcja dnia Wrzesień 02 2018 21:36:16
Z okazji zaplanowanej na 4 października 2018 roku Poczty Balonowej, która jest jedną z imprez towarzyszących XXII Ogólnopolskiej Wystawie Filatelistycznej "Poznań 2018" oraz ze względu na inne okoliczności związane z organizacją tej wystawy, jak 100. rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego, organizatorzy wystawy przygotowali wydawnictwa okolicznościowe.
Treść rozszerzona
Z okazji zaplanowanej na 4 października 2018 roku Poczty Balonowej, która jest jedną z imprez towarzyszących XXII Ogólnopolskiej Wystawie Filatelistycznej "Poznań 2018" oraz ze względu na inne okoliczności związane z organizacją tej wystawy, jak 100. rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego, wydane zostały cztery walory filatelistyczne typu "MójZNACZEK" w formie dwóch różnych 9-znaczkowych arkusików (w pierwszym jeden znaczek, w drugim arkusiku trzy różne znaczki).


Znaczek 1: Dedykowany Poczcie Balonowej z okazji XXII OWF, na którym pokazano balon z czaszą w postaci logo Wystawy.
Znaczek 2: Logo XXII OWF i fragment Pomnika Powstańców Wielkopolskich w Poznaniu.
Znaczek 3: Logo XXII OWF i młody filatelista z zaproszeniem na Wystawę w rękach.
Znaczek 4: Logo XXII OWF i balon SP-BPE "Leszno" nad ratuszem poznańskim.

Wszystkie te znaki opłaty pocztowej można zamawiać do 19 września 2018 r. lub do wyczerpania nakładu. Szczegóły można uzyskać pod adresem mailowym: archeofil@gmail.com. Osoba do kontaktu: Jacek Wierzbicki, tel. 694 156 360.