XXII OWF Poznań 2018
Dodane przez Wojtek Nowinski dnia Czerwiec 14 2018 21:03:05
XXII OWF, jaka ma się odbyć od 3 do 7 października w Poznaniu, to najważniejsza w tym roku impreza filatelistyczna. Zbliżające się setne rocznice wybuchu Powstania Wielkopolskiego i Odzyskania przez Polskę Niepodległości zobowiązują! Warto pamiętać, że już 10 lipca upływa termin zgłoszeń na Wystawę.
Treść rozszerzona
XXII OWF, jaka ma się odbyć od 3 do 7 października w Poznaniu, to najważniejsza w tym roku impreza filatelistyczna. Zbliżające się setne rocznice wybuchu Powstania Wielkopolskiego i Odzyskania przez Polskę Niepodległości zobowiązują! Warto pamiętać, że już 10 lipca upływa termin zgłoszeń na Wystawę. Wszelkie informacje i formularze dostępne są na stronie:
http://www.pzfpoznan.pl/index.php?go=22wystawa_materialy_do_pobrania.

W czasie trwania Wystawy zorganizowana zostanie też okolicznościowa sesja naukowa oraz specjalna ścieżka filatelistyczno-historyczna dla grup młodzieży szkolnej. Odbędą się również spotkania Klubów Zainteresowania (Zbieraczy Całostek, Frankotyp, Kolejnictwa, Olimpijczyków oraz Znaków Polecenia), a także czlonków międzynarodowego klubu ARGE Polen. Planowana jest także Gala „Prymusów”, a ponadto z okazji XXII OWF organizatorzy przygotowują okolicznościowy lot balonowy.