Z frankaturą na Święta
Dodane przez Wojtek Nowinski dnia Marzec 11 2018 18:57:26
Ogólnopolski Klub Zbieraczy Frankatur Mechanicznych "Frankotyp" im. Tadeusza Hampla z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych będzie stosował okolicznościową nakładkę na maszynę frankująca. Każdy kto chce by jego korespondencja z życzeniami została nią ostemplowana, może zamówić w Klubie stosowną usługę.
Treść rozszerzona
Ogólnopolski Klub Zbieraczy Frankatur Mechanicznych "Frankotyp" im. Tadeusza Hampla z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych będzie stosował okolicznościową nakładkę na maszynę frankująca. Każdy kto chce by jego korespondencja z życzeniami została ostemplowana i wysłana do jego bliskich może nadesłać zaadresowane koperty formatu C5 z kartami z życzeniami w środku oraz wpłacić na konto należność 3,20 zł za każde ofrankowanie okolicznościową nakładką. Frankatura mechaniczna jest to alternatywą dla znaczków pocztowych stosowanych przez Pocztę Polską i kasowanych zwykłymi stemplami dziennymi lub wirnikami z liniami falistymi stosowanymi na WER-ach. Korespondencję do ofrankowania proszę kierować na adres:

Polski Związek Filatelistów
Ogólnopolski Klub Zbieraczy
Frankatur Mechanicznych
„FRANKOTYP”
ul. Fabryczna 25
90-341 Łódź

Należność za ofrankowanie korespondencji należy wpłacić na konto Okręgu Łódzkiego PZF z dopiskiem Klub Frankotyp, nr konta: PKO BP o/Łódź 45 1020 3352 0000 1502 0092 1791. Do przesyłki proszę dołączyć kopię dokonania wpłaty, ofrankowane zostaną wszystkie koperty nadesłane do 20.03.2018 r.

Z filatelistycznym pozdrowieniem
Krzysztof Błaszczyk
Przewodniczący Klubu