Kolejne spotkanie szkoleniowo - dyskusyjne w Rzeszowie
Dodane przez Wojtek Nowinski dnia Grudzień 13 2017 20:07:05
W minioną niedzielą, tj. 10 grudnia 2017 r. odbyło się w Rzeszowie czwarte w tym roku spotkanie szkoleniowo - dyskusyjne. Spotkanie zorganizowane przez lokalny OKS miało miejsce w siedzibie ZO w Rzeszowie. Omawiano tym razem zagadnienia związane z eksponatami jednoekranowymi na bazie regulaminu oraz eksponatu Kol. J. Batora.
Treść rozszerzona
W minioną niedzielą, tj. 10 grudnia 2017 r. odbyło się w Rzeszowie czwarte w tym roku spotkanie szkoleniowo - dyskusyjne. Spotkanie zorganizowane przez lokalny OKS miało miejsce w siedzibie ZO w Rzeszowie. Frekwencja jak zwykle dopisała, kolejny raz przyjechali także Koledzy z O. Tarnowskiego. Omawiano tym razem zagadnienia związane z eksponatami jednoekranowymi na bazie regulaminu oraz eksponatu Kol. J. Batora. W drugiej części spotkania prelekcję przedstawił Kol. L. Schmutz. Omówił swe najnowsze badania nad znaczkami polskimi z okresu powojennego. Pokazał także kilka rzadkości ze swoich zbiorów.

Spotkania będą kontynuowane także w 2018 roku. Zapraszamy na nie wszystkich zainteresowanych. Warto przyjechać do Rzeszowa.

Informację przesłał:
Janusz Bator