IV Międzynarodowy Zlot Kolekcjonerów w Częstochowie
Dodane przez Wojtek Nowinski dnia Listopad 05 2017 14:10:52
W dniach 21-22 października 2017 r. odbył się w Częstochowie IV Międzynarodowy Zlot Kolekcjonerów. Jednym ze współorganizatorów był Okręg Częstochowski PZF. Zlot połączony był z giełdą walorów kolekcjonerskich: monet, medali, walorów filatelistycznych, zdjęć, widokówek i innych walorów o tematyce religijnej.
Treść rozszerzona
W dniach 21-22 października 2017 r. odbył się w Częstochowie IV Międzynarodowy Zlot Kolekcjonerów. Organizatorem tej ciekawej imprezy było Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie, Stowarzyszenie Sztuki Medalierskiej przy Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II, Mennica Papieska, Antykwarnia "Niezależna" w Częstochowie, Polskie Towarzystwo Numizmatyczne Oddział w Częstochowie oraz Okręg Częstochowski PZF.
Imprezę otworzył i powitał wszystkich właściciel Muzeum - Krzysztof Witkowski.
Zlot połączony był z giełdą walorów kolekcjonerskich: monet, medali, walorów filatelistycznych, zdjęć, widokówek i innych walorów o tematyce religijnej.
Czynne było stoisko Poczty Polskiej S.A., które stosowało dwa datowniki okolicznościowe na wydanej z tej okazji karcie pocztowej, a także w sprzedaży był znaczek personalizowany.
Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem.
Do zobaczenia za rok!

Informację przekazał:
Jacek Kubczyk