Komunikat w sprawie spotkania zbieraczy całostek polskich
Dodane przez Wojtek Nowinski dnia Wrzesień 07 2016 20:00:00
W dniach 16-22. września 2016 r. w Trzebini przy ul. Piłsudskiego 47a odbędzie się Specjalizowana Krajowa Wystawa Filatelistyczna "Całostki - Trzebinia 2016". Wystawa połączona będzie ze spotkaniem zbieraczy całostek, które odbędzie się 17 września. Organizatorzy wystawy zaplanowali wiele atrakcji, na które serdecznie zapraszają.
Treść rozszerzona
W dniach 16-22. września 2016 r. w Trzebini przy ul. Piłsudskiego odbędzie się Specjalizowana Krajowa Wystawa Filatelistyczna "Całostki - Trzebinia 2016". Do kontaktów organizacyjnych dostępny jest Kol. Marian Kazieczko tel. 32/613-81-92.
W sobotę 17 września odbędzie się SPOTKANIE ZBIERACZY CAŁOSTEK. Od rana filatelistów czeka wiele atrakcji! Na stoisku pocztowym będzie dostępny kasownik i kartka okolicznościowa. Już będą znane wyniki, jakie uzyskały poszczególne eksponaty, a w godzinach 9:00 - 12:00 będzie możliwość dyskusji z sędziami przy gablotach. Obiad 12:00 - 13:00 i zaraz potem koleżeńska giełda wymienna całostkarzy bez limitu czasowego. Przez cały dzień możliwość rozmów wszystkich chętnych z ekspertem do spraw całostek Kol. Piotrem Pelczarem i spontaniczne spotkania kolekcjonerów całostek, wystawców oraz członków Komisji Całostek. Spodziewamy się, że przedstawiciel Firmy Fischer chętnie będzie przyjmował nasze uwagi w sprawie katalogowania całostek ziem polskich oraz bieżących publikacji o całostkach w kąciku Świat całostek w „Przeglądzie Filatelistycznym”.
Warto zaplanować sobie czas na zwiedzenie wystawy, na spotkanie znajomych zbieraczy, na pogawędki o całostkach i weekendowy wypoczynek. Nie może Ciebie zabraknąć! Zapraszamy!
Wystawa, noclegi, restauracja, kawiarnia, winiarnia, piwnice, ogród, parking itd. - wszystko na miejscu = Dwór Zieleniewskich: http://lir-portal.pl/dwor-zieleniewskich/aktualnosci.html