Pierwsze numery "Syreny" już dostępne w internecie
Dodane przez Wojtek Nowinski dnia Czerwiec 29 2016 22:57:12
Na naszej stronie w zakładce Biblioteka dostępne są już archiwalne numery pisma Syrena - począwszy od numeru PIERWSZEGO!!! Oryginalne numery pisma udostępnione zostały do dygitalizacji przez Bibliotekę Główną PZF w Warszawie i będą systematycznie skanowane i udostępniane przez redakcję "Filatelisty".
Treść rozszerzona
Na naszej stronie w zakładce Biblioteka dostępne są już archiwalne numery pisma Syrena - począwszy od numeru PIERWSZEGO!!! Oryginalne numery pisma udostępnione zostały do dygitalizacji przez Bibliotekę Główną PZF w Warszawie i będą systematycznie skanowane i udostępniane przez redakcję "Filatelisty". Dzięki temu, stopniowo do dyspozycji filatelistów przekazany zostanie cały obszerny materiał zgromadzony w piśmie prowadzonym przez p. J. Krala, a w którego tworzenie byli i są zaangażowani także polscy filateliści.

W "Syrenie” znajdą Państwo wiele informacji o polskich emisjach pocztowych oraz towarzyszących im ciekawych błędach i usterkach. Warto się zapoznać by spojrzeć innym okiem na swoje zbiory.

Życzę miłej lektury
Agnieszka Magiera
Redaktor naczelna miesięcznika "Filatelista"