Wystawa Literatury Filatelistycznej w Iławie
Dodane przez Wojtek Nowinski dnia Kwiecień 05 2016 22:10:49
Organizatorzy Wystawy Literatury Filatelistycznej w Iławie przypominają o upływającym za kilka dni tj. 10 kwietnia br. terminie zgłoszeń na wystawę. Ze względu na sposób oceny oraz prezentacji będzie to z pewnością nowatorska impreza w naszym kraju. Zapraszamy do wzięcia udziału w tej imprezie.
Treść rozszerzona
Z okazji Zjazdu PZF w Iławie, we wrześniu br. organizowana jest Krajowa Wystawa Literatury Filatelistycznej. Będzie to pierwsza od OWF w Warszawie w 2014 roku wystawa rodzimej literatury filatelistycznej. Ze względu na sposób oceny oraz prezentacji będzie to z pewnością nowatorska impreza w naszym kraju. Regulamin wystawy i formularze zgłoszeniowe (oraz regulamin SREV dla klasy LIT) można pobrać ze strony internetowej Związku. Termin zgłoszeń upływa 10 kwietnia br.
Organizatorzy proszą o zapoznanie się z regulaminem i o przesyłanie zgłoszeń mailem na adres: przybyla1@poczta.onet.pl
Ważnym elementem wystawy literatury jest forma prezentacji informacji o eksponatach w katalogu wystawy filatelistycznej. Powinny one oprócz nazwiska autora i tytułu opracowania, zawierać także sposób nabycia danej pozycji (kontakt z autorem lub wydawnictwem oraz cena wraz z wysyłką). Tak będzie w przypadku tej wystawy.