"Najświętsza Maryja Panna na polskich znaczkach pocztowych, kopertach pierwszego dnia obiegu i całostkach pocztowych"
Dodane przez Andrzej Nowak dnia Sierpień 08 2014 00:42:08
Publikacja książkowa "Najświętsza Maryja Panna na polskich znaczkach pocztowych, kopertach pierwszego dnia obiegu i całostkach pocztowych". Publikacja wydana z okazji Wystawy Filatelistycznej "Najświętsza Maryja Panna na polskich znaczkach pocztowych i kopertach pierwszego dnia obiegu" organizowanej...
Treść rozszerzona
Publikacja książkowa "Najświętsza Maryja Panna na polskich znaczkach pocztowych, kopertach pierwszego dnia obiegu i całostkach pocztowych". Publikacja wydana z okazji Wystawy Filatelistycznej "Najświętsza Maryja Panna na polskich znaczkach pocztowych i kopertach pierwszego dnia obiegu" organizowanej w sierpniu 2014 r. w Ropczycach. 88-mio stronicowy, kolorowy, bogato ilustrowany katalog, formatu B5, elegancko wydany na kredowym papierze obejmuje koperty pierwszego dnia obiegu (FDC) i całostki pocztowe z wizerunkami Najświętszej Madonny emitowane przez Pocztę Polską. Prezentację graficzną dopełniają informacje o roku emisji, serii tematycznej, numerze katalogowym, a także wyjątkowa ciekawostka w formie lokalizacji omawianego obiektu na mapie Polski.
Koszt albumu to 25 zł.

Pamiątkowy numerowany karnet wydany z okazji Wystawy Filatelistycznej "Najświętsza Maryja Panna na polskich znaczkach pocztowych i kopertach pierwszego dnia obiegu" zorganizowanej w sierpniu 2014 r. w Ropczycach. W polu naklejone są dwa znaczki: z lewej spersonalizowany znak opłaty pocztowej wydany z okazji wystawy, z prawej znaczek z wizerunkiem Matki Bożej Rzeszowskiej emisji Sanktuaria Maryjne z 2004 r. Centralnie odcisk datownika okolicznościowego.
Prezentowany numer 000001 jest tylko poglądowy. Nakład: 125 szt. Data emisji: 2 sierpnia 2014 r.
koszt karnetu: 15 zł.

Zamówienia na wydawnictwa można składać telefonicznie: 782-870-727 lub drogą elektroniczną: m_polanski@poczta.onet.pl

Przesłał:
ks. Michał Polański