52 numer "Informatora PZF Okręgu Zachodniopomorskiego"
Dodane przez Andrzej Nowak dnia Grudzień 16 2012 20:50:28
W piątek, 14 grudnia 2012 ukazał się kolejny, 52 numer "nformatora PZF Okręgu Zachodniopomorskiego". W numerze, obok kronikarskich informacji o wydarzeniach istotnych dla naszego Okręgu, znalazła się informacja o przebiegu spotkań ZG PZF w Katowicach w październiku 2012 roku. Na 60 stronach znaleźć można, między innymi obszerny artykuł Józefa...
Treść rozszerzona
52 numer „Informatora PZF Okręgu Zachodniopomorskiego”

W piątek, 14 grudnia 2012 ukazał się kolejny, 52 numer „Informatora PZF Okręgu Zachodniopomorskiego”. W numerze, obok kronikarskich informacji o wydarzeniach istotnych dla naszego Okręgu, znalazła się informacja o przebiegu spotkań ZG PZF w Katowicach w październiku 2012 roku. Na 60 stronach znaleźć można, między innymi obszerny artykuł Józefa Grabarczyka „60 lat filatelistyki na Pomorzu Zachodnim” oraz opracowanie Zdzisława Mąki „Poczta bałtycka Szczecin – Helsinki”. Ponadto Henryk Jakowiec w artykule „Kropka czy ukośnik” dzieli się spostrzeżeniami na temat gramatyki nazewnictwa miejscowości, które można spotykać na nalepkach polecenia.
„Informator” ukazał się w nowej szacie graficznej. W 2013 roku Okręg PZF w Szczecinie zamierza wydać cztery numery pisma, a jego pierwszy, przyszłoroczny numer planowany jest na koniec stycznia 2013 roku.

Przesłał:
Zdzisław Mąka