Pokaz Filatelistyczny w "Mieście Tkaczy"
Dodane przez Andrzej Nowak dnia Kwiecień 01 2012 22:08:24
W sobotę 31 marca 2012 roku w Parku Kulturowym "Miasto Tkaczy" w "Domu Turysty" w Zgierzu, odbyło się otwarcie Pokazu Filatelistycznego zbioru naszego Kolegi Grzegorza Skwary "Włókiennictwo", z Koła PZF "Dąbrowa" w Łodzi. Pokaz ten jest częścią obchodów 191...
Treść rozszerzona
Pokaz Filatelistyczny w „Mieście Tkaczy”

W sobotę 31 marca 2012 roku w Parku Kulturowym "Miasto Tkaczy" w "Domu Turysty" w Zgierzu, odbyło się otwarcie Pokazu Filatelistycznego zbioru naszego Kolegi Grzegorza Skwary "Włókiennictwo", z Koła PZF "Dąbrowa" w Łodzi. Pokaz ten jest częścią obchodów 191. rocznicy podpisania Umowy Zgierskiej.
To filatelistyczne wydarzenie zostało przygotowane przez "Dom Turysty", Sekcję Łódzką OKZ PZF "Kolejnictwo", członków Koła PZF Łódź-Widzew. W zabytkowym drewnianym budynku przy ul. Narutowicza 5 (wejście od ul. Rembowskiego 1) w Zgierzu, oprócz zaproszonych gości pojawiła się również Zgierska Telewizja Kablowa "Centrum".
Goszczeni przez Panią Mazennę Gruszecką w odrestaurowanym "domu zgierskiego tkacza" miło spędziliśmy czas rozmawiając nie tylko o filatelistyce. Pokaz można oglądać do końca kwietnia. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia "Miasta Tkaczy". Wstęp wolny.

Więcej informacji na www.pzflodz.pl i www.miastotkaczydomturysty.blogspot.com

Informacja i zdjęcia:
Dariusz Zgondek