Zajęcia MKF "Kubu¶" dla tych co nie wyjechali na ferie zimowe.
Dodane przez Andrzej Nowak dnia Luty 14 2012 00:07:29
Nie wszyscy uczestnicy naszego Młodzieżowego Koła Filatelistycznego "KUBU¦" wyjechali na ferie zimowe. Dla tych co zostali w Łodzi, spotkania Kola odbywały się w normalnym co tygodniowym cyklu. Poza atrakcyjnymi zajęciami, młodzież mogła uczestniczyć w półkoloniach organizowanych przez Osiedlowy Klub Kubu¶...
Tre¶ć rozszerzona
Zajęcia MKF „Kubu¶” dla tych co nie wyjechali na ferie zimowe.

Nie wszyscy uczestnicy naszego Młodzieżowego Koła Filatelistycznego „KUBU¦” wyjechali na ferie zimowe. Dla tych co zostali w Łodzi, spotkania Kola odbywały się w normalnym co tygodniowym cyklu. Poza atrakcyjnymi zajęciami, młodzież mogła uczestniczyć w półkoloniach organizowanych przez Osiedlowy Klub Kubu¶ jak i skorzystać np. z wycieczki do Urzędu Pocztowego ŁódĽ 1, zorganizowanych wspólnie przez kierownictwo Klubu, Pocztę Polsk± w Łodzi i członków Koła PZF ŁódĽ-Widzew i zaprzyjaĽnionych kolegów z innych kół PZF.
Pamiętajmy że nie wszyscy wyjeżdżaj± na ferie czy wakacje. Podczas naszych ¶rodowych spotkań dostępne s± komunikatory internetowe: GG: 40659474, Skype: Filatelistyka_LODZ (komunikatory dostępne w ¶rody 17-20)
Więcej informacji na stronie www.pzflodz.pl

Informację nadesłał: Dariusz Zgondek,
foto: Mirosław Gajewski, Dariusz Zgondek