Wrześniowe święto filatelistyki w Kargowej
Dodane przez Andrzej Nowak dnia Luty 18 2012 15:32:00
Rok obecny nie obfituje w nadmiar wystaw konkursowych. Tym bardziej interesującym będzie dla wszystkich filatelistów początek września w znanym ze swojej aktywności mieście Kargowa w Zielonogórskim. W dniach 6 – 9. września odbędzie się tam Bilateralna...
Treść rozszerzona
Wrześniowe święto filatelistyki w Kargowej

Rok obecny nie obfituje w nadmiar wystaw konkursowych. Tym bardziej interesującym będzie dla wszystkich filatelistów początek września w znanym ze swojej aktywności mieście Kargowa w Zielonogórskim. W dniach 6 – 9. września odbędzie się tam Bilateralna Wystawa Filatelistyczna Polska – Niemcy „Kargowa 2012” (wystawa I stopnia). W czasie trwania wystawy odbędą się również finał tegorocznej Polskiej Kapituły Filatelistycznej oraz Ogólnopolskie Spotkanie Klubu Zainteresowań TEMATICA i coroczne Spotkanie Członków Klubu Zbieraczy Polskich Znaczków ARGE POLEN.

Ilość zgłoszeń do udziału w wystawie jest limitowana – przewidujemy po ok. 30 eksponatów z Polski i Niemiec w klasach TR, HP, TEM, CP i AE. Mamy nadzieję, że do wzięcia udziału zgłoszone zostaną czołowe polskie eksponaty, a rezultaty tego współzawodnictwa nawiążą do sukcesów, jakie osiągnęli polscy wystawcy na wystawie we Frankfurcie nad Odrą w 2010 roku.

Wszystkie potrzebne informacje znajdują się w regulaminie wystawy.
W przyszłym tygodniu opublikowany zostanie ponadto tegoroczny plan wystaw konkursowych.
Do udziału w wystawie zaprasza i informacji udziela

Marek Zbierski
Komisarz Krajowy
Bilateralnej Wystawy Filatelistycznej
Polska-Niemcy
"Kargowa 2012"
tel. 607 990722