Stoisko Poczty Polskiej i filateliści na Jarmarku Wojewódzkim w Łodzi
Dodane przez Andrzej Nowak dnia Wrzesień 09 2011 23:19:45
Ten piękny, słoneczny, pierwszy weekend września (3 - 4) dzięki Poczcie Polskiej Centrum Poczty ORJ w Łodzi, działowi marketingu mogliśmy spędzić na ulicy Piotrkowskiej na 8. Jarmarku Wojewódzkim. Jest to największa łódzka plenerowa...
Treść rozszerzona
Relacja z 8. Jarmarku Wojewódzkiego

Ten piękny, słoneczny, pierwszy weekend września (3 - 4) dzięki Poczcie Polskiej Centrum Poczty ORJ w Łodzi, działowi marketingu mogliśmy spędzić na ulicy Piotrkowskiej na 8. Jarmarku Wojewódzkim. Jest to największa łódzka plenerowa impreza promująca Łódź i region Łódzki. Wśród pięknych ludowych strojów, dźwięków orkiestr, straganów pokazujących dorobek gmin znalazł się i stolik filatelistyczny. Był on umiejscowiony obok stoiska Poczty Polskiej.
Z okazji Jarmarku Poczta Polska CP ORJ Łódź wydała kartkę beznominałową. Na stoisku znalazły się również stemple okolicznościowe - Pozdrowienia z Łodzi (trzy). Zarówno stoisko Poczty jak i stolik filatelistyczny cieszył się ogromnym powodzeniem co widać na poniższych zdjęciach. Obszerniejsza fotorelacja znajduje się na stronie www.pzflodz.pl.
Na długo w naszej pamięci tzn. mojej, piszącego te słowa i Kol. Arkadiusza Rejtera zostanie to wydarzenie jakim był 8. Jarmark Wojewódzki. Wiele ciepłych słów o kolekcjonerach, filatelistach padających z ust odwiedzających nasz stolik potwierdza, iż takie otwarcie i wyjście "do ludzi" jest potrzebne. Mamy nadzieję że dzięki naszej Poczcie częściej będziemy się spotykać z Wami na tego typu imprezach lub na naszych sobotnich spotkaniach Koła PZF Łódź Miasto im. Czesława Danowskiego w ŁDK. Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili nam czas wśród różnego rodzaju atrakcji odbywających się na Jarmarku.

Dariusz Zgondek

Foto: Dorota Piestrak, Artur Nowak, Arkadiusz Rejter, Dariusz Zgondek