Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 6

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 220
· Najnowszy użytkownik: JustCBDDix

free counters

stat4u

Aktualności

VII Międzynarodowy Zlot Kolekcjonerów w Częstochowie

Dodane przez Redakcja, Dnia: 24.09.2020, 19:28 Okręg Częstochowski Inne
Okręg CzęstochowskiW dniach 10-11 października 2020 roku Okręg Częstochowski PZF współorganizuje VII Międzynarodowy Zlot Kolekcjonerów. W ramach zlotu czynna będzie także giełda oraz stoisko pocztowe. Impreza odbędzie się w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II, mieszczącym się w Częstochowie przy ul. Jagiellońskiej 67/71. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

Wznowienie spotkań wymiennych w Katowicach

Dodane przez Redakcja, Dnia: 20.09.2020, 22:08 Okręg Śląsko-Dąbrowski Inne
Okręg Śląsko-DąbrowskiZarząd Okręgu Śląsko-Dąbrowskiego PZF zawiadamia o wznowieniu z dniem 6 października 2020 roku spotkań wymiennych. Spotkania, organizowane przez Oddział Katowice, będą odbywać się tak jak dotychczas w Klubie "Rezonans", zlokalizowanym w Katowicach przy ulicy Sowińskiego 5 A (I piętro).

Nowa frankatura z Klubu "Frankotyp"

Dodane przez Redakcja, Dnia: 18.09.2020, 12:19 ZG PZF Inne
Nowa frankatura z Klubu "Frankotyp"Ogólnopolski Klub Zbieraczy Frankatur Mechanicznych "Frankotyp" im. Tadeusza Hampla z okazji 175. rocznicy uruchomienia linii z Warszawy do Skierniewic, będącej częścią Drogi Żelaznej Warszawsko Wiedeńskiej, będzie stosował nakładkę okolicznościową na maszynę frankująca. Przewidziane są także koperty okolicznościowe.

Zarząd Główny PZF przyznał odznaczenia związkowe

Dodane przez Redakcja, Dnia: 15.09.2020, 13:40 ZG PZF Inne
ZG PZFZarząd Główny PZF podjął uchwałę, przyznającą odznaczenia związkowe członkom i ogniwom Związku oraz osobom nie będącym członkami Związku, a także instytucjom, które zostały pozytywnie zaopiniowane przez Zespół ds. Odznaczeń i Wyróżnień. Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Numer 28. biuletynu "Tematica" już dostępny

Dodane przez Redakcja, Dnia: 11.09.2020, 12:32 KZ Tematica Piśmiennictwo
KZ TematicaZgodnie z klubową tradycją, na początku września ukazał się kolejny, już 28. numer, biuletynu TEMATICA. Tym razem znajdujemy w nim interesujące artykuły sześciu autorów. Miłośnicy zakupów internetowych znajdą też kolejny odcinek poradnika o portalu filatelistycznym Delcampe. Razem 64 strony ciekawych opracowań tematycznych.

104. numer "Informatora" Koszalińskiego Okręgu PZF

Dodane przez Redakcja, Dnia: 08.09.2020, 17:21 Okręg Koszaliński Piśmiennictwo
104. numer "Informatora" Koszalińskiego Okręgu PZFZ kwartalną regularnością ukazał się w Koszalińskim Okręgu PZF kolejny numer "Informatora", jest to trzecie wydawnictwo w tym roku, a 104 od początku jego istnienia. Zawartość czasopisma pokazuje jakimi sprawami zajmują się filateliści na Pomorzu Środkowym. Aktualny numer zawiera jak zwykle pokaźną ilość ciekawych materiałów.

Spotkanie z cyklu "Moja filatelistyka..." w Koszalińskim Okręgu PZF

Dodane przez Redakcja, Dnia: 07.09.2020, 23:48 Okręg Koszaliński Inne
Okręg KoszalińskiW dniu 3. września 2020 roku miało miejsce inauguracyjne spotkanie cyklu "Moja Filatelistyka …". Tematem wiodącym była Filatelistyka Klasy Otwartej - OPEN. Spotkanie odbyło się w sali Archigalerii Archiwum Państwowego w Koszalinie i było wypełnieniem inicjatywy z przełomu 2019/2020 roku kół PZF przy Politechnice Koszlińskiej oraz Miejskiego.

Zgłoś fałszerstwo

Znalazłeś fałszerstwo na filatelistycznej aukcji?

Nie czekaj! Skopiuj link aukcji w poniższe pole i kliknij przycisk WYŚLIJ.