Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 339
· Najnowszy użytkownik: tayloram18

free counters

stat4u

Aktualności

LIPSIA 2007 - zaproszenie

Dodane przez Andrzej Nowak, Dnia: 01.01.2007, 22:54
LIPSIA 2007 - zaproszenie

W dniach 28 – 30. września 2007 odbędzie się w Lipsku Narodowa Wystawa Literatury I stopnia z udziałem wystawców zagranicznych. Do udziału zaproszeni są autorzy i wydawcy książek i broszur (podręczników, leksykonów, katalogów generalnych i specjalizowanych...

LIPSIA 2007 – zaproszenie na wystawę literatury filatelistycznej w Lipsku

W dniach 28 – 30. września 2007 odbędzie się w Lipsku Narodowa Wystawa Literatury I stopnia z udziałem wystawców zagranicznych. Do udziału zaproszeni są autorzy i wydawcy książek i broszur (podręczników, leksykonów, katalogów generalnych i specjalizowanych, monografii i bibliografii), czasopism, artykułów i serii artykułów, katalogów aukcyjnych – wydanych nie wcześniej niż w 2002 roku. Dla katalogów obowiązuje okres od 2004 r.

Zgłoszenia należy nadsyłać do organizatorów do dnia 1.03.2007r. Opłata za udział w wystawie wynosi 20 euro. Zamówione egzemplarze będą zwracane wystawcom, pozostałe przekazane zostaną centralnej bibliotece filatelistycznej w Bonn. Wystawa odbędzie się w lipskim Nowym Ratuszu.

Chętni do udziału proszeni są o kontakt z ZG PZF. Zasady uczestnictwa i formularz zgłoszeniowy w j. niemieckim znajduje się w dziale WYSTAWY (menu po lewej stronie).

Marek Zbierski, Komisja Wystaw ZG

  Anmeldung
  Zasady uczestnictwa

  Palmares

facebookDrukuj

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.