Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 6

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 218
· Najnowszy użytkownik: Bundleser

free counters

stat4u

Aktualności

Wielkopolskie Spotkania Szkoleniowe

Dodane przez Redakcja, Dnia: 25.09.2020, 17:55 Okręg Wielkopolski Inne
Okręg Wielkopolski
22 września 2020 roku odbyła się pierwsza w Polsce wirtualna (internetowa) prelekcja filatelistyczna, podczas której kol. Ryszard Prange przedstawił swoją prezentację "Badania tematyczne walorów", w której poruszył m.in. kwestie związane z problematyką właściwego tematycznie badania i wykorzystania toponomastyki (tj. nazw miejscowości, np. na datownikach pocztowych) oraz perfinów. Wzięło w niej udział 20 uczestników z Polski i jeden z zagranicy - Słowak Vojtech Jankovič, wybitny wystawca (złote medale na wystawach światowych) i sędzia tematyczny FIP. Daje to nadzieję na rozruszanie życia filatelistycznego w Polsce, mimo trudności spowodowanych pandemią. Prelekcja ta zainaugurowała nowy cykl, nazwany Wielkopolskimi Spotkaniami Szkoleniowymi, którego konieczność powołania wynikła z panującego na całym świecie zagrożenia koronawirusem i ograniczenia bezpośrednich kontaktów międzyludzkich.

Następne spotkanie już we wtorek, 29 września, o godz. 17:30, z prezentacją na temat: "Plan eksponatu tematycznego kluczem do osiągnięcia sukcesu".

Aby zostać uczestnikiem tego wydarzenia wystarczy kliknąć na link zaproszeniowy (na każde spotkanie generowany jest nowy link): https://zoom.us/j/92835740862?pwd=WmUrU05Oamo5blk4eDIrRE5ia1Qzdz09
i uruchomić program Zoom (warto zrobić to kilka minut wcześniej). Kolejne spotkania odbywać się będą w odstępach tygodniowych lub dwutygodniowych. Kol. Ryszard Prange zachęca do tworzenia włąsnych prezentacji szkoleniowych ze wszystkich dziedzin filatelistyki (także tradycyjnej i HP) i przedstawiania ich w ramach Wielkopolskich Spotkań Szkoleniowych. Kontakt e-mail w tej sprawie: ryszprange@poczta.wp.pl lub telefoniczny: 669 702 851.

Informację przekazał:
Jacek Wierzbicki
facebookDrukuj

Komentarze

#1 | ptp18 dnia październik 21 2020 13:14:00
We wczorajszym - trzecim już - internetowym spotkaniu filatelistów uczestniczyło dwóch dalszych członków najwyższej władzy związkowej. Innych dwóch gościliśmy już na poprzednich szkoleniach.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.