Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 7

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 216
· Najnowszy użytkownik: ADAMWOCHNA

free counters

stat4u

Aktualności

Zarząd Główny PZF przyznał odznaczenia związkowe

Dodane przez Redakcja, Dnia: 15.09.2020, 13:40 ZG PZF Inne
ZG PZF
Zarząd Główny PZF podjął uchwałę, przyznającą odznaczenia związkowe członkom i ogniwom Związku oraz osobom nie będącym członkami Związku, a także instytucjom, które zostały pozytywnie zaopiniowane przez Zespół ds. Odznaczeń i Wyróżnień. Poniżej prezentujemy listę wszystkich wyróżnionych osób i instytucji.




Odznaka Brązowa "Za Zasługi dla Polskiej Filatelistyki":
O. Częstochowski - Jacek Kubczyk
O. Toruński - Ryszard Sapieżyński
O. Pomorski - Tadeusz Hliniak
O. Pomorski - HAns Vogels
O. Tarnowski - Wojciech Chwastowski
O. Wałbrzyski - Albert Kopeć
O. Wrocławski - Mieczysław Kula

Odznaka Srebrna "Za Zasługi dla Polskiej Filatelistyki":
O. Bydgoski - Ignacy Rzepkowski
O. Częstochowski - Edward Kubica
O. Lubelski - Zdzisław A. Kardasiewicz
O. Lubelski - Marian Staniak
O. Pomorski - Roman Wikieł
O. Rzeszowski - Jerzy Klementowski
O. Tarnowski - Sławomir Bem
O. Warszawski - Jeremi Melnik
O. Wrocławski - AntoniBuczek

Odznaka Złota "Za Zasługi dla Polskiej Filatelistyki":
O. Rzeszowski - Janusz Bator
O. Śląsko-Dąbrowski- Henryk Dembski
O. Śląsko-Dąbrowski - Arkadiusz Kafka
O. Wałbrzyski - Henryk Połeć
O. Wrocławski - Antoni Krechowiec
O. Wrocławski - Artur Marsy

Brązowy "Medal Rowlanda Hilla":
O. Bydgoski - Karol Górski, Dyrektor Regionu Sieci Poczty Polskiej S.A. w Bydgoszczy
O. Bydgoski - Lech Grzywacz, Prezes Zarządu POSTDATA S.A.
O. Łódzki - Jacek Socha, Burmistrz Miasta Ozorków
O. Łódzki - Osiedlowy Dom Kultury Pabianicka Spółdzielnia Mieszkaniowa
O. Małopolski - Jarosław Okoczuk, Burmistrz Miasta Trzebinia
O. Małopolski - Andrzej Potocki, Dyrektor TCK w Trzebini
O. Pomorski- Ks. Bp. dr Wiesław Szlachetka, Biskup pomocniczy Archidiecezji Gdańskiej
O. Pomorski - Jarosław Noch, Dyrektor Regionu Sieci Poczty Polskiej S.A. w Gdańsku
O. Pomorski - Elżbieta Kaczyńska, Koordynator ds. filatelistyki Biuro Filatelistyki Poczta Polska S.A.
Prezes ZG PZF - Renata Kurek, Kierownik Biura Filatelistyki Poczta Polska S.A.
O. Wałbrzyski - Tomasz Kiliński, Burmistrz Miasta Nowa Ruda
O. Wałbrzyski - Paweł Ozga, Burmistrz Miasta Świebodzice
O. Wałbrzyski - Anna Surma, Prezes Firmy T Promet Sp. z o.o.
O. Warszawski - Tomasz Morawski, Kierownik "Przystań Historia"
O. Wielkopolski - Robert Czub, Dyrektor Muzeum w Gostyniu
O. Wielkopolski - Jacek Jarczewski, Profesor ASP we Wrocławiu
O. Wielkopolski - Adam Lewandowski, Burmistrz Miasta Śrem
O. Wielkopolski - Instytut Pojazdów Szynowych TABOR, Sieć Badawcza Łukasiewicz
O. Wielkopolski - Tadeusz Pawłowski
O. Wrocławski - Zdzisław Brezdeń Starosta Powiatu Oławskiego
O. Wrocławski - Paweł Gwiazdowicz, "Pakcez" P.H.P. Hurt - Detal
O. Wrocławski - Kazimierz Kimso, Przewodniczący Zarządu Regionu Dolny Śląsk NSZZ Solidarność we Wrocławiu
O. Wrocławski - Ks. Mieczysław Oleśniewicz
O. Zachodniopomorski - Mirosław Borowski
O. Zachodniopomorski - Józef Rafał Sekuła, Dyrektor Regionu Sieci Poczty Polskiej S.A. w Szczecinie

Srebrny "Medal Rowlanda Hilla":
O. Wałbrzyski - Ryszard Satyła, Prezes firmy Termet S.A. w Świebodzicach
O. Wrocławski - Elżbieta Bójko, ZS nr 18 Wrocław
O. Wrocławski - Franciszek Kus
O. Wrocławski - Piotr Ludwik Lusar, Dyrektor Zespołu Szkół nr 18 we Wrocławiu
O. Wrocławski - Joanna Rupnicka, Koordynator ds. filatelistyki Biuro Filatelistyki Poczta Polska S.A.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!
facebookDrukuj
Dołączone pliki:

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.