Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 7

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 214
· Najnowszy użytkownik: regmuz

free counters

stat4u

Aktualności

Komunikat Komitetu Organizacyjnego KWF "Koszalin 2019"

Dodane przez Redakcja, Dnia: 19.02.2019, 17:29 Okręg Koszaliński Wystawy
Okręg Koszaliński
W imieniu Komitetu Organizacyjnego KWF "100. rocznica zwycięstwa Powstania Wielkopolskiego" informuję, że zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń eksponatów na naszą wystawę. Serdecznie dziękujemy wszystkim wystawcom za podjęcie decyzji o wystawieniu swoich prac w Koszalinie. Zgłoszono wiele znakomitych eksponatów, które gwarantują wysoki poziom wystawy. Na wystawie będzie prezentowana ponad regulaminowa ilość ekranów. W najbliższym czasie poinformujemy wszystkich wystawców o zakwalifikowaniu konkretnych eksponatów na wystawę. Z przykrością muszę również zawiadomić, że ze względów na ograniczone możliwości ekspozycyjne, nie jesteśmy w stanie zaprezentować wszystkich zgłoszonych prac.

Zapraszam wszystkich filatelistów oraz sympatyków naszego hobby do odwiedzenia wystawy w Koszalinie w dniach 10 - 13 kwietnia 2019 r.

Przewodniczący KOW / Komisarz
Leszek Bednarek

[Aktualizacja]
Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu jakie wzbudziła informacja o wydaniu znaczków spersonalizowanych (Mój znaczek) oraz kartek korespondencyjnych pokazujemy ostateczne projekty tych wydawnictw. Zainteresowanych ich nabyciem prosimy o kontakt z kol. Robertem Boruckim (koło PZF przy Politechnice Koszalińskiej) do dnia 25.03.2019 r. Będziemy przyjmować zamówienia na minimum 3 znaczki w pasku, nie gwarantując szczególnego paska z arkusza. Szczegóły do uzgodnienia pod nr tel. 606 329 943 (preferowany SMS) lub adresem e-mail: borucki.rob@interia.pl.
facebookDrukuj

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.