Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 7

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 214
· Najnowszy użytkownik: regmuz

free counters

stat4u

Aktualności

Krajowa Wystawa Filatelistyczna Koszalin 2019

Dodane przez Redakcja, Dnia: 21.11.2018, 21:22 Okręg Koszaliński Wystawy
Krajowa Wystawa Filatelistyczna Koszalin 2019Pod koniec kwietnia br. ukazała się zapowiedź organizacji Krajowej Wystawy Filatelistycznej "100. Rocznica Zakończenia Powstania Wielkopolskiego" Koszalin 2019. W ślad za nią pojawił się komentarz (a właściwie informacja), że podany termin koliduje z organizacją wystawy w Warszawie. Po powyższym na stronie ZG PZF nie było żadnej innej informacji na ten temat. Nie znaczy to, że zrezygnowaliśmy z organizacji wystawy, że nic nie robiliśmy w tej sprawie.

Najważniejsze były rozmowy z organizatorami warszawskimi, dotyczące terminu obu wystaw. Dogadaliśmy się w interesie obu środowisk filatelistycznych, w interesie polskiej filatelistyki. Wystawa w Koszalinie odbędzie się w dniach 10-13 kwietnia 2019 r., w gmachu Politechniki Koszalińskiej przy ul. E. Kwiatkowskiego. O terminie wystawy w Warszawie organizatorzy zapewne poinformują sami.

Ponadto został zatwierdzony Komitet Organizacyjny Wystawy, któremu mam zaszczyt przewodniczyć, pozyskaliśmy jednego ze współorganizatorów wystawy, co pomoże nam przy jej realizacji, rozmawialiśmy o składzie jurorów, promowaliśmy naszą wystawę w wielu miejscach. Już dzisiaj mamy ustne deklarację o wystawieniu bardzo dobrych eksponatów na naszej ekspozycji. Mamy zadeklarowane pierwsze nagrody. Pracujemy dalej.

Wykorzystując doświadczenie z KWF w 2015 r. oraz z innych wystaw jesteśmy przekonani, że przygotujemy wystawę na wysokim poziomie. Mam nadzieję, że do końca grudnia zostanie zatwierdzony regulamin wystawy, a w nim będą dalsze szczegóły. Proszę śledzić nasze informacje.

Z filatelistycznym pozdrowieniem
Leszek Bednarek
facebookDrukuj

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.