Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 3

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 338
· Najnowszy użytkownik: opheliauu11

free counters

stat4u

Aktualności

III Mistrzostwa Polski w Filatelistyce Tematycznej

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 19.06.2018, 20:33 Okręg Śląsko-Dąbrowski Wystawy
Okręg Śląsko-DąbrowskiPolski Związek Filatelistów Oddział Chorzów serdecznie zaprasza wszystkich filatelistów do uczestnictwa w III Mistrzostwach Polski w Filatelistyce Tematycznej, które odbędą się w dniach 27-30 czerwca 2018 r., w MDK "Batory" w Chorzowie przy ulicy Stefana Batorego 6.

Komentarz Redakcji strony internetowej:
W związku z pojawiającymi się głosami o braku szerszej informacji na temat przedmiotowej imprezy filatelistycznej, informujemy, że na temat III MPFT "Chorzów 2018", pisaliśmy na naszej stronie już w styczniu br.: http://www.zgpzf.pl/news.php?readmore=2689.
Informacja o imprezie jest dostępna także tutaj: http://www.zgpzf.pl/infopage.php?id=123.
facebookDrukuj

Komentarze

#1 | polak49 dnia czerwiec 20 2018 00:47:52
taka informacja nie jest żadną informacją. O co tu chodzi?. Najpierw otwarcie, po 2 dniach jest 150. lecie Królewskiej Huty, następnie 65 lat Oddziału i zakończenie. Kogo się zaprasza, na jakich warunkach, na czym polegają te Mistrzostwa? Niech się wszyscy domyślają... Przy takich plakatach nie popełnia się też błędów - połknięto literkę "i" w Filatelistyce. Czy nie za późno na takie zaproszenie - tydzień przed planowaną imprezą?
#2 | archeofil dnia czerwiec 20 2018 09:40:16
Fakt, jakoś mało informacji na ten temat. Nawet nie podano godzin, w jakich czynna będzie ta Wystawa. A w Internecie o wiele łatwiej znaleźć coś na temat II Mistrzostw, jakie odbyły się w Pszczynie w 2014 roku, niż o tych aktualnych.
#3 | Adam Szuler dnia czerwiec 20 2018 20:32:51
Tutaj macie Panowie podane godziny w jakich wystawa jest dostępna w MDK Batory.
http://www.zgpzf.pl/images/news_files/p1c4rnmv55j1918il5o41op21egm2.pdf
#4 | mm dnia czerwiec 22 2018 22:41:05
To rzeczywiście bardzo mądre rozwiązanie. Regulamin czytają zainteresowani wystawianiem a nie potencjalni oglądający. Wygląda to tak, jakby organizatorom nie zależało na tym aby eksponaty obejrzeli ludzie z ulicy.
Czy chcąc sprawdzić godziny pracy oddziału banku zaglądasz do umowy z bankiem na świadczenie usług? Raczej nie!.
#5 | johann olchowik dnia czerwiec 22 2018 23:04:46
"150 lat Królewskiej Huty" to niy tak bo tukej sie rozłazi ło "150 lecie nadania praw miejskich Königshütte " . Dziepiyro po plebiscycie Königshütte nadano polsko nazwa Królewska Huta kero przemianowano w 1934 roku na Chorzów. Miyszkańcy z nadanio praw miejskich musieli być fest dumni skoro momy datowniki pocztowe o treści - Stadt Königshütte i Königshütte Stadt.
#6 | Andrzej Nowak dnia czerwiec 23 2018 00:33:13
Szanowny panie "mm" proszę mi napisać ile to wystaw filatelistycznych Pan zorganizowałeś, ile konkursów młodzieżowych, ile to balów filatelistów, ile wyjazdów na wystawy filatelistyczne, ile imprez, akademii z okazji dnia znaczka, dnia filatelisty itp. Interesują mnie również tytuły napisanych przez Pana artykułów no i otrzymane związkowe wyróżnienia a także ile to statuetek Prymus jest Pan posiadaczem? Najprościej jest krytykować a Pan to robi stale, samemu nie robiąc nic! Z poprzednich wypowiedzi mam prawo domniemywać że Pana organizacyjna wiedza jest mierna a i wiedza regulaminowa że nie wspomnę wystawienniczej!. Moja rada skończ - waść [...]!
#7 | mm dnia czerwiec 23 2018 11:31:26
Szanowny panie Nowak. Mój komentarz był stosowny i uzasadniony. Wystawy nie robi się dla siebie a dla popularyzacji filatelistyki. I w tym celu trzeba ją promować, gdzie się tylko da a nie obruszać się, gdy uwaga jest słuszna. Gratuluje Panu formy, Pan, jak zwykle, gdy nie ma nic mądrego do powiedzenia to opluwa wszystko i wszystkich wokół. Poziom Pańskiej kultury osobistej jest znany wszystkim filatelistom w Polsce i widzę, że utrzymuje Pan nadal "wysoką" formę. A dorobków niech Pan nie porównuje. Każdy widzi ktoś waść i szkoda byłoby deprecjonować swój dorobek, co Pan czynisz!
PS.
Użyłem w zwrocie adresowym "pan", nie z braku kultury ale przez symetrię do formy Pańskiej wypowiedzi
#8 | Andrzej Nowak dnia czerwiec 23 2018 12:53:16
Szanowny panie "mm" Ja nie jestem organizatorem tej wystawy więc nie trzeba mnie pouczać że wystawa ma być rozreklamowana itd. O tym wie każde dziecko i organizator również Błędów nie robi ten kto nic nie robi. Pan natomiast tylko krytykuje. Więc zapytałem i nadal pytam co to Pan takiego dla PZF zrobił że sam się upoważnił do krytyki wszystkiego. Natomiast słowa, cytat "Poziom Pańskiej kultury osobistej jest znany wszystkim filatelistom w Polsce itd. " są niedopuszczalne, krzywdzące i obraźliwe. Sprawę zgłaszam do Sądu Koleżeńskiego bo nie pozwolę sobie aby jakiś "mm" który nie ma odwagi podpisać się nazwiskiem i imieniem mnie obrażał.
#9 | mm dnia czerwiec 23 2018 13:06:37
Szanowny panie Nowak.
Skoro występuje Pan w stosunku do mnie do sądu koleżeńskiego tzn, że zna Pan moje dane osobowe. A ja ich Panu nie podawałem. Będzie ciekawy casus.
A Pan ciągle stara się dyskredytować swoich adwersarzy. To jest właśnie dowód na braki w kulturze osobistej.
#10 | Adam Szuler dnia czerwiec 24 2018 13:00:21
Mysle ze zadnego casusu tu nie bedzie. Powszechnie wiadomo kto sie kryje pod "mm" czy tez "m^2". Wypadaloby tylko aby czlonek ZG miał więcej odwagi i zabierając glos podpisywal sie z imienia i nazwiska. Krytyka jest bowiem potrzebna. Tylko szkoda że anonimowa. Brak odwagi, obawa o podpadniecie kolegom, ....
Myslę ze nastepnym razem koledzy z Chorzowa takiego bledu nie zrobia wykonujac plakat. Człowiek ma to do siebie ze uczy się na bledach. Nie potrzeba się przy tym atakować i obrażać wzajemnie. To jest zbędne. Lepsza jest wzajemna pomoc a nie konkurencja.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.