Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 4

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 216
· Najnowszy użytkownik: jhannaLah

free counters

stat4u

Aktualności

III Mistrzostwa Polski w Filatelistyce Tematycznej

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 19.06.2018, 20:33 Okręg Śląsko-Dąbrowski Wystawy
Okręg Śląsko-DąbrowskiPolski Związek Filatelistów Oddział Chorzów serdecznie zaprasza wszystkich filatelistów do uczestnictwa w III Mistrzostwach Polski w Filatelistyce Tematycznej, które odbędą się w dniach 27-30 czerwca 2018 r., w MDK "Batory" w Chorzowie przy ulicy Stefana Batorego 6.

Komentarz Redakcji strony internetowej:
W związku z pojawiającymi się głosami o braku szerszej informacji na temat przedmiotowej imprezy filatelistycznej, informujemy, że na temat III MPFT "Chorzów 2018", pisaliśmy na naszej stronie już w styczniu br.: http://www.zgpzf.pl/news.php?readmore=2689.
Informacja o imprezie jest dostępna także tutaj: http://www.zgpzf.pl/infopage.php?id=123.
facebookDrukuj

Komentarze

#11 | mm dnia czerwiec 24 2018 17:10:53
Prawo i regulaminy pozwalają rejestrować się w tym miejscu w dowolny sposób i nie ma w tym żadnego wstydu. Wstydem jest atakowanie adwersarzy tylko dlatego, że mają inne zdanie i dodatkowo za to, że mają rację. Najlepiej zakrzyczeć i gdy zakrzyczany skuli ogon pod siebie i ucieknie daleko bo wielki Pan Andrzej Nowak uznał tego, kto śmiał mieć inne zdanie od niego za gorszego od siebie, niegodnego zabierać głos.
A casus będzie, bo przypuszczać to jedno a mieć pewność, to drugie.
Z faktu, że ktoś tutaj podpisuje się "Adam Szuler" nie wynika, że za osobą posługującą się tutaj tym nickiem stoi np. przewodniczący Komisji Historii Ruchu Filatelistycznego ZG PZF. Przecież tak może być ale nie musi.
#12 | Adam Szuler dnia czerwiec 24 2018 18:01:29
Zapewniam że ja to ja.
#13 | archeofil dnia lipiec 06 2018 11:44:18
Mistrzostwa zakończyły się prawie tydzień temu (w sobotę, 30 czerwca), a na stronie głównej ZG PZF nadal nie ma ani słowa na temat wyników. Czyżby organizatorzy nie przesłali żadnej informacji na ten temat?Jeśli nie, to ja mogę to zrobić.
#14 | mm dnia lipiec 06 2018 15:08:02
Przede wszystkim proszę odnotować, że administrator strony zgpzf.pl jest na urlopie. Zatem jeśli nie ma katastrofy to proponuję nie zakłócać urlopu.Smile
#15 | archeofil dnia lipiec 07 2018 00:10:03
Oczywiście, katastrofy nie ma, ale tego "nie zakłócać urlopu" nawet nie chce mi się komentować. Po prostu ręce opadają.
#16 | mm dnia lipiec 07 2018 01:05:09
To niech opadną. Szczerze mówiąc to w tym wypadku komentarz Kolegi nie ma żadnego znaczenia. Urlop to urlop!
Każdy szukający informacji o przebiegu wystawy znajdzie je na stronie organizatorów. Jest tam sporo materiałów. Muszę przyznać, że zadbali o to.
Nie wiem dlaczego Kolega widzi igłę a nie widzi kłody we własnym oku. Nie chcę być złośliwy ale proponuję porównać aktywność w sieci organizatorów wystawy w Pradze i organizatorów wystawy w Poznaniu. Jeśl OWF to najważniejsze wydarzenie wystawiennicze w Polsce to dlaczego jest o niej cisza?
#17 | archeofil dnia lipiec 07 2018 07:51:51
Najważniejsze informacje o XXII OWF są dostępne zarówno na stronie internetowej ZG, jak i Okręgu Wielkopolskiego, była też wzmianka np. w czerwcowym numerze "Filatelisty". Wystawa odbędzie się w dniach od 3 do 7 października, więc wyników na razie nie znam, ale jak się dowiem, to natychmiast je opublikuję.
#18 | mm dnia lipiec 07 2018 09:24:57
Kolego archeofil, wystawy nie "robi" się li tylko dla "wyników". Takie myślenie to najkrótsza droga do katastrofy. Właśnie dlatego o XXII OWF słychać tyle samo od blisko 9 miesięcy. NIe bez kozery podałem przykład wystawy PRAGA 2018. Strona pełna różnych informacji, filateliści dostają specjalny biuletyn itd. Każdy ma przekonanie, że wystawa w Pradze będzie wydarzeniem i każdy wręcz chce tam jechać, bo przy okazji jest tam też niezły marketing turystyczny. A u Kolegi? Chyba urlop od wielu miesięcy. Czy ręce może opadły?
#19 | Adam Szuler dnia lipiec 08 2018 12:29:32
Co do OWF to niestety faktycznie propaganda wydarzenia jest słaba. Nie jest to tylko moje zdanie ale kilku kolegów też mi o tym mówiło którzy są zaintetesowani tą imprezą.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.