Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 3

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 217
· Najnowszy użytkownik: hakafil

free counters

stat4u

Aktualności

Spotkanie Koła nr 17 w Białymstoku

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 05.04.2017, 21:42 Okręg Lubelski Inne
Okręg Lubelski
26. marca 2017 r. o godz. 10.30 odbyło się cotygodniowe spotkanie Koła Filatelistycznego nr 17 w Białymstoku przy Lubelskim Okręgu PZF. Swoją obecnością zaszczycił nas Regionalny Koordynator ds. Filatelistyki Poczty Polskiej S.A. Barbara Strzymińska-Zdanewicz, Wiceprezes Białoruskiego Związku Filatelistów oraz Prezes Okręgu Grodzieńskiego Fryderyk Huszcza wraz z dwoma filatelistami z Grodna- Wiaczesławem Kaun i Jurijem Wiesielow oraz Viktor Kopot – Prezes Okręgu Brzeskiego Białoruskiego Związku Filatelistów. Podczas spotkania, oprócz giełdy filatelistycznej, Koło nr 17, jak i Koledzy z BZF przedstawili wszelkie problemy wynikające ze współpracą z Pocztą Polską S.A., na które Pani Koordynator ds. Filatelistyki Poczty Polskiej S.A. udzielała wyczerpujących odpowiedzi. Nawiązano także ścisłe kontakty z Pocztą Polską S.A. w sprawie rozwoju filatelistyki na wschodniej części Polski graniczącej z Białorusią. Współpraca taka ma się odbywać poprzez organizację wspólnych przedsięwzięć z Pocztą Polską S.A. takich jak wystawy, wykłady, sympozja na temat filatelistyki, tworzenie wspólnych walorów filatelistycznych itp. Poczta Polska S.A. z radością przyjęła chęć współpracy z Kołem Filatelistycznym nr 17 w Białymstoku jak i filatelistami z Białorusi licząc iż ta współpraca będzie owocna i zachęcająca przede wszystkim uczniów do zainteresowania się filatelistyką.
- Naszym zadaniem wraz z filatelistami z Białegostoku jak i z Białorusi jest pozyskiwanie młodych filatelistów. Dlatego też zwróciłam się do szkół na terenie województwa podlaskiego w sprawie znalezienia młodych filatelistów w jednostkach oświatowych, aby wspólnie z naszymi filatelistami z Białegostoku mogli rozwijać tę wspaniałą pasję – powiedziała Barbara Strzymińska- Zdanewicz z Poczty Polskiej S.A.
Jednocześnie poinformowała, iż będzie teraz częściej odwiedzała nasze niedzielne spotkania Koła nr 17 w Białymstoku, na których będziemy wspólnie tworzyć projekty dot. Rozwoju filatelistyki na Podlasiu.

Informację przekazał:
Marcin Kupryciuk
facebookDrukuj

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.