Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 5

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 216
· Najnowszy użytkownik: ADAMWOCHNA

free counters

stat4u

Aktualności

Uroczystości wigilijne w Mikstacie

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 24.12.2014, 10:37 Okręg Śląsko-Dąbrowski Młodzież
Uroczystości wigilijne w Mikstacie
Uroczystości wigilijne oraz podsumowanie konkursu plastycznego na projekt znaczka pocztowego pt. ”Boże Narodzenie” miały miejsce w dniu 18 grudnia 2014 w Szkole Podstawowej w Mikstacie k/Ostrzeszowa.
Kolejny raz przy wigilijnym stole, przygotowanym przez grupę młodych filatelistów z opiekunem koła młodzieżowego Bernardem Zaremba spotkali się młodzi filateliści z swoim opiekunem i prezesem Koła PZF przy OCK w Ostrzeszowie, które to Koło PZF ma pod swoją opieką młodych filatelistów w Mikstacie. Były życzenia, łamanie się opłatkiem, śpiewano kolędy oraz wszyscy uczestnicy otrzymali od Koła PZF kalendarz filatelistyczny Południowej Wielkopolski na 2015 wraz ze znaczkami z abonamentu 2014 roku.
W Szkole Podstawowej w Mikstacie ogłoszono przez kierownika świetlicy Panią Bernardę Zaremba konkurs plastyczny na projekt znaczka pt. ”Boże Narodzenie” jako promocja filatelistyki wśród dzieci szkoły. Na konkurs wpłynęło 25 prac, które zostały ocenione i zaprezentowane na zorganizowanej wystawie w świetlicy szkoły. Wszyscy uczestnicy stwierdzili o wysokim poziomie wykonania projektów. Wręczenia dyplomów i nagród dokonali dyrektor Szkoły Podstawowej Barbara Ilska wraz Bernardą Zaremba, dodatkowo wszyscy uczestnicy zostali obdarowani czekoladami. Swój wybór dokonał i nagrodził dwa projekty upominkami świątecznymi prezes Henryk Dembski, zaapelował również do władz szkoły kontynuowanie takich konkursów w przyszłym roku oraz złożył wszystkim uczestnikom spotkania życzenia świąteczne o noworoczne.
facebookDrukuj

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.