Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 5

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 326
· Najnowszy użytkownik: rosemaryan11

free counters

stat4u

Aktualności

Nowości wydawnicze w Częstochowie

Dodane przez Andrzej Nowak, Dnia: 22.04.2014, 21:37 Okręg Częstochowski Piśmiennictwo
Nowości wydawnicze w CzęstochowieZ przyjemnością informuję, o nowościach wydawniczych Członków PZF zrzeszonych w Częstochowskim Okręgu PZF:
1/ Kol. Jerzego Błażeja Mazika - Prezesa Honorowego Okręgu Częstochowskiego PZF. Autora książki pt. „O CZĘSTOCHOWSKICH POCZTACH LAT MINIONYCH OPOWIEŚCI” jak sam pisze …książka jest zbiorem artykułów zamieszczanych w Ilustrowanym Magazynie Historycznym „Nad Wartą” i „Almanachu Częstochowy” uzupełnionym o dokumentację archiwalną. Traktuje w zasadzie o częstochowskich pocztach minionych dwóch wieków, choć nie do końca i nie tylko o poczcie.
2/ Kol. Dr Ryszarda Stefaniaka - Członka Zarządu Okręgu, Przewodniczącego Komisji Młodzieżowej Okręgu Częstochowskiego PZF. Autora książki pt. „Jan Paweł II Honorowy Obywatel Miasta Częstochowy” w swej publikacji wykorzystał wydawnictwa Poczt: Polskiej, Watykańskiej, Hiszpańskiej, Okręgu Częstochowskiego PZF oraz walory filatelistyczne ze zbiorów Grzegorza Zagórowicza. Prezentowane książki, wydano ze środków własnych Autorów.
W związku z pytaniami informuję, że sprzedaż prowadzi Antykwarnia NIEZALEŻNA w Częstochowie > skrytka636@antykwarnia.com.pl tel. 343249467.

Gratulując Autorom, życzę Czytelnikom pouczającej lektury - Jerzy Maciej Nowak
facebookDrukuj

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.