Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 8

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 220
· Najnowszy użytkownik: DarrelIdexy

free counters

stat4u

Aktualności

Spotkanie opłatkowe członków Pomorskiego Okręgu PZF w Gdańsku.

Dodane przez Andrzej Nowak, Dnia: 15.01.2014, 00:25 Okręg Pomorski Inne
Spotkanie opłatkowe członków Pomorskiego Okręgu PZF w Gdańsku.Spotkanie opłatkowe członków Pomorskiego Okręgu PZF w Gdańsku.

W dniu 13.01.br. w Domu Filatelisty w Gdańsku odbyło się spotkanie opłatkowe Zarządu i Członków Kół Pomorskiego Okręgu PZF. Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się od składania życzeń Nowo Rocznych i przełamaniu się opłatkiem. Po oficjalnym przemówieniu Prezesa ZO Jerzego Białasa dalszą część spotkania poprowadził ksiądz kanonik Roman Zrój – kapelan Gdańskich Filatelistów. Liczne dyskusje przerywano dla odśpiewania kolejnej kolędy i modlitwy za kolegów, którzy odeszli na wieczny spoczynek.
Przewodniczący Sekcji Gdańskiej PZF Klubu Św. Gabriela kol. Karol Markiewicz, zapoznał zebranych o odbytej w dniu 4.01.2014 r. Uroczystości Święceń Biskupich Ks. Biskupa dra Wiesława Szlachetki w Bazylice Archikatedralnej w Gdańsku Oliwie. Na tą okoliczność Sekcja Gdańska wydała ilustrowaną kopertę i kartę beznominałową i dzięki Poczcie Polskiej na czas przygotowano znaczek personalizowany z wizerunkiem Ks. Biskupa Szlachetki. Spotkanie w przyjaznej atmosferze i słodkim poczęstunku trwał do późnych godzin wieczornych.

Przesłał:
Waldemar Piotr Więcław
facebookDrukuj

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.