Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 3

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 220
· Najnowszy użytkownik: DarrelIdexy

free counters

stat4u

Aktualności

Filatelista - Maj 2012

Dodane przez Andrzej Nowak, Dnia: 02.05.2012, 20:55 Piśmiennictwo Filatelista
Filatelista - Maj 2012Redakcja miesięcznika "Filatelista" informuje, że ukazał się kolejny majowy nr czasopisma. Jak zdążycie Szanowni Czytelnicy zauważyć ciągle trwają prace nad wizerunkiem czasopisma. Sądzimy, że taki wizerunek zostanie utrzymany do końca roku. Pracujemy również nad stworzeniem zespołu redakcyjnego. Wystąpiliśmy do wielu pracujących zawodowo dziennikarzy o współpracę z redakcją. Pracujemy również nad usprawnieniem wysyłki prenumeraty indywidualnej, redakcyjnej. Od numeru majowego obsługą wysyłki zajął się Wydawca, czyli Okręg Pomorski PZF. W ten sposób wszystkie nitki znalazły się w jednych rękach. Pozyskaliśmy wielu nowych autorów a także uaktywniło się szerokie grono naszych członków oraz czytelników. Do nr czerwcowego mamy materiału na ponad 100 str. Będziemy dokonywać trudnego wyboru pierwszeństwa w druku, ale wszystko co zostało nadesłane zostanie wydrukowane w następnych numerach. Bardzo cieszy nas to zjawisko. Powoli przybywa nam abonentów czasopisma, nieznacznie wzrosła prenumerata pocztowa a także sprzedaż komisowa poprzez sklepy filatelistyczne. Cieszy nas również fakt, że wydawanie czasopisma przestało generować straty w naszym skromnym związkowym budżecie. W dalszym ciągu oczekujemy na Wasze cenne dla nas opinie i sugestie.
Życzymy przyjemnej lektury.
Redakcja
facebookDrukuj

Komentarze

#1 | johann olchowik dnia maj 02 2012 22:42:00
Pani redaktor, poczontek maja i nr. 5 na rynku - gratuluja szybkości. Ciesza sie że więkoszości Filatelistom nowe wydanie się podobało. Bo to oznaczo że Filatelista jest uratowany i to na dzisioj jest nojważniejsze.
#2 | Mokra133 dnia maj 06 2012 11:25:31
Szybkość godna gratulacji. Reszta - "szkooooda gaaadać i pisać".
#3 | Adam Szuler dnia maj 06 2012 16:47:42
Jeszcze nie było takiego co by wszystkim dogodził. Jeszcze są byki robione i to trzeba wyeliminować bo niektóre walą normalnie po oczach.
#4 | lili dnia maj 07 2012 01:13:42
No właśnie - proponuje samemu spróbować, pisać, redagować, składać i szukać pomysłów na coś starego w nowej odsłonie. Błędy no tak oczywiście są, ale znajduje je nawet w takich gazetach jak Wprost czy Gazeta Wyborcza. Filatelista ma redakcje mikroskopijną i praktycznie funkcjonuje bez dużych nakładów finansowych- pamiętajmy o tym.
#5 | Nerus dnia maj 07 2012 11:26:17
Oj,Polacy ,Polacy- i o co tu się kłócić ja jako Litwin stwierdzam ze cacko kolorowe to jest mile,sympatyczne i kibicować tylko a nie podcinać skrzydła.Starego Filatelistę znalem od lat -ostatnie był nieuchwytny.Nowego zobaczyłem u kolegi jak bylem w Olsztynie. Filatelista jestem od czasu do czasu wprawdzie lecz życzę redakcji zawojowania Polski i sąsiadów.
#6 | Adam_Staron dnia maj 07 2012 11:50:04
I po co te nerwy? Nigdy nie będzie tak, że uda się zadowolić wszystkich. Najważniejsze zadanie jakie widzę przed nową redaktor naczelną to tak pokierować pismem, aby pozyskać nowych czytelników, ale równocześnie nie stracić tych starych. Tak, aby "Filatelista" był atrakcyjny i dla tych, którzy dopiero zaczynają "przygodę z filatelistyką", jak i dla tych, którzy oczekują tekstów na poziomie PAF-u. Ostatecznie to czytelnicy zadecydują nad tym jaka forma pisma im odpowiada. A co do błędów - tylko ten ich nie robi, co nic nie robi.
#7 | Adam Szuler dnia maj 07 2012 13:47:30
Wiadomo że kto nic nie robi to nie popełnia błędów. Jednak musimy się strać je wyeliminować (wszystkich nie wyłapiemy to sprawa oczywista). Wiadomo jak to narazie wszystko wygląda (składanie 'F"Wink. Najgorzej wychwycić swoje byki. Czytasz coś 10 razy i nie zauważysz a ktoś już po jednym przeczytaniu Ci pokazuje co masz nie tak. Jednak zapewnie z każdym kolejnym numerem będzie lepiej. Czego sobie i wszystkim życzę.
#8 | Adam_Staron dnia maj 07 2012 20:57:48
Adamie - mój imienniku drogi Smile - mi nie musisz tego mówić. "Parę" tekstów w życiu popełniłem, do "Filatelisty" zresztą też piszę - i wiem jak to jest. Jasne, że błędy trzeba się starać eliminować. Natomiast oczekuję konstruktywnej krytyki (np. to mi się w piśmie nie podoba, bo ...; uważam, że tego jest za dużo, a tego za mało, itp.), a nie krytykanctwa.
#9 | Henryk Monkos dnia maj 07 2012 22:47:14
Być może kiedyś doczekamy sie takiego poziomu dyskusji, a nie walenia na oślep tak jak to robi mokra133
#10 | lili dnia maj 08 2012 14:13:09
Do jadzia2012- co konkretnie zrobić- napisać to w punktach i może to zrobić samodzielnie-ja mam dosyć Rzeczypospolitej wole Świerszczyka

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.