Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 5

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 217
· Najnowszy użytkownik: hakafil

free counters

stat4u

Aktualności

Plebiscyt na najładniejszy znaczek pocztowy i kartkę pocztową 2011 roku

Dodane przez Andrzej Nowak, Dnia: 01.02.2012, 14:00 Piśmiennictwo Filatelista
Plebiscyt na najładniejszy znaczek pocztowy i kartkę pocztową 2011 rokuRegulamin plebiscytu

Organizatorami Plebiscytu na najładniejszy znaczek pocztowy i kartkę pocztową 2011 roku, zwanego dalej "Plebiscytem" są:
Polski Związek Filatelistów - Redakcja Miesięcznika "Filatelista",
Redakcja serwisu internetowego "Katalog Znaków Pocztowych".
Udział w Plebiscycie polega na wybraniu najładniejszej zdaniem uczestnika emisji znaczków pocztowych (jednej spośród wszystkich 26 wydanych w 2011 roku) i najładniejszej zdaniem uczestnika kartki pocztowej (jednej spośród wszystkich 33 wydanych w 2011 roku) oraz przesłaniu swojego wyboru wraz z adresem poczty elektronicznej za pomocą strony dostępnej w sieci internet pod adresem http://www.kzp.pl/plebiscyt.
Jeden uczestnik Plebiscytu może w trakcie jego trwania oddać jeden głos. W przypadku oddania większej liczby głosów, pod uwagę będzie brany tylko głos oddany jako pierwszy.
Uczestnicy Plebiscytu mogą rejestrować swoje głosy w okresie od 1 lutego do 30 kwietnia 2012 roku.
Podając adres poczty elektronicznej, uczestnik Plebiscytu wyraża zgodę na przetwarzanie tej danej osobowej przez organizatorów Plebiscytu w celach związanych z organizacją, rozstrzygnięciem Plebiscytu i wręczeniem nagród.
W celu realizacji procesu rejestracji głosu, na komputerze głosującego rejestrowane są pliki cookie, zawierające informacje o wybranej emisji znaczków i o wybranej karcie pocztowej.
Ogłoszenie wyników Plebiscytu nastąpi do dnia 30 czerwca 2012 roku w serwisie internetowym "Katalog Znaków Pocztowych" oraz w miesięczniku "Filatelista".
Wśród uczestników Plebiscytu, w terminie do 31 lipca 2012 roku, rozlosowane będą nagrody:
3 nagrody I stopnia, rozlosowane wśród uczestników Plebiscytu, którzy w Plebiscycie oddali głos na tę emisję znaczków, która zdobędzie największą liczbę głosów,
10 nagród II stopnia, rozlosowanych wśród wszystkich uczestników Plebiscytu.
Po ogłoszeniu wyników Plebiscytu, organizatorzy skontaktują się za pomocą poczty elektronicznej z uczestnikami Plebiscytu, którzy wylosowali nagrody, w celu ustalenia adresów, pod które mają być wysłane nagrody.
Nagrody zostaną wysłane w terminie do 31 października 2012 roku.
W przypadku braku możliwości ustalenia adresu uczestnika, który wylosował nagrodę do dnia 31 sierpnia 2011 roku, zostanie ona anulowana i przekazana do jednego z kół młodzieżowych Polskiego Związku Filatelistów.
facebookDrukuj

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.