Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 3

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 216
· Najnowszy użytkownik: jhannaLah

free counters

stat4u

Aktualności

KOMUNIKAT 1/2011/2012

Dodane przez Andrzej Nowak, Dnia: 03.01.2012, 20:18 Młodzież Inne
KOMUNIKAT 1/2011/2012 KOMUNIKAT 1/2011/2012


Szanowni Opiekunowie

W roku szkolnym 2011/2012 stajemy przed kolejnym, jubileuszowym 50. Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursem Filatelistycznym - "Szlakiem Renesansu", którego finał zostanie rozegrany w Tarnowie, w dniach 7-10 czerwca 2012 roku. Prezydium Zarządu Głównego PZF w XX kadencji powierzyło mi kierowanie Główną Komisją ds. Filatelistyki Młodzieżowej, która będzie pracowała w składzie:

Koordynator
- Marek Smoła O/Tarnowski
Przewodniczący
- Wojciech Lewandowski O/Toruński
Członkowie - Janusz Baszyński O/Zielonogórski - Andrzej Dobrowolski O/Warszawski - Henryk Jakowiec O/Zachodniopomorski - Ryszard Kuśmiderski O/Lubelski - Musiał Jerzy O/ Koszaliński - Andrzej Nowak Oddz./Zabrzański - Jadwiga Pieczyńska Oddz./Chorzowski

Adres do korespondencji:

Polski Związek Filatelistów
Okręg Toruński
Komisja ds. Filatelistyki Młodzieżowej ZG PZF
ul. Kopernika 33
87-100 Toruń

Adres mail: woj_lew@op.pl

Tą drogą pragnę serdecznie podziękować Komisji Młodzieżowej ZG PZF - XIX kadencji, za profesjonalne zaangażowanie ukierunkowane na budowaniu przyszłości filatelistyki młodzieżowej.


Przewodniczący Komisji ds. Filatelistyki
Młodzieżowej ZG PZF

Wojciech Lewandowski
facebookDrukuj
Dołączone pliki:

Komentarze

#1 | romanek dnia styczeń 07 2012 02:15:31
Brawo Komisja ds.Filatelistyki Młodzieżowej ZG. Tempo działań organizacyjnych niesamowite ! Oby było "zaraźliwe" dla wszystkich pozostałych ogniw naszego stowarzyszenia, a zwłaszcza ZG ( tutaj na razie widać tylko Kolegę Prezesa - dwojga funkcji "Komisaryczny Romek" chyba śpi ?! ). Mamy zbierać jałumużnę po 10,- zł na ZG od każdego członka ale jakby na dzisiaj nie wiemy na jakiej podstawie - proszę o podanie numeru, daty i pełnej treści uchwały ! Nie mam zamiaru nikomu wciskać przysłowiowego "kitu", że nie chcemy ale musimy. Jak komuś z członków się to nie spodoba to nam podziękuje i zamówi sobie abonament na poczcie ( jego siła nabywcza zwiększy się o 70,- zł a ulgowo o 40,- zł w 2012 r. ) a resztę extra kupi sobie w sklepiku pocztowym w Bydgoszczy ). Cóż - ciężko jest mieć ciastko i zjęść ciastko. Jak PZF stał się pocztowym kondominium to pozyskiwanie środków finansowych na adminstrację ZG stało się niemożliwe. Z 1% darowiz również tylko na działalność strikte statutową. Zatem - jak się nie słucha oszczędnościowych propozycji naprawy PZF kol. Andrzeja Karlusa Nowaka - to wizja musi być tylko czarna. W zaprzyjaźnionym lokalnym stowarzyszeniu zawsze możemy utworzyć sekcję filatelistyczną więc nic nam - co wymyślą " na górze" nie jest straszne.
#2 | Adam Szuler dnia styczeń 08 2012 21:25:24
Sprawa ratowania finasów jest bezspornie bardzo ważna. Jedną z możliwości jest podnieść składki. Jednak tak jak pisze przedmówca pociągnie to za sobą rezygnację wielu członków. W moim kole mam już kilka rezygnacji i to raczej nie koniec. Na ostatnim spotkaniu zarządu wszyscy oprócz mnie stwierdzili że jeśli w 2013 składka wzrośnie ponownie to wszyscy rezygnują z tej zabawy a znaczki bedą sobie nabywać na poczcie bądź sklepie internetowym. Padła także propozycja powołania lokalnego stowarzyszenia-koła kolekcjonerów. Wobec ciągle drożejącego "zycia" jak najbardziej ich rozumię. Płacić 70-90 zł nie mając nic wzamian jest trudne do przyjęcia. Szczególnie dla tych "starszych" którzy muszą planować wydanie każdej złotówki.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.