Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 8

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 665
· Najnowszy użytkownik: modwynMam

free counters

stat4u

Aktualności

Polska Kapituła Filatelistyczna

Dodane przez MaGiK, Dnia: 20.08.2010, 02:42
Polska Kapituła Filatelistyczna" PRYMUSY 2009"
Zarząd Polskiej Kapituły Filatelistycznej Statuetki
„PRYMUS” przesyła listy kandydatów do tegorocznej XII edycji wyróżnienia wraz z uzasadnieniami podanymi przez zgłaszających we wnioskach zgłoszeniowych. W roku bieżącym odbędzie się nominacja we wszystkich kategoriach, z uwagi na regulaminową liczbę zgłoszeń. 
Zasady głosowania:
W tym roku odbędzie się tylko jedna tura głosowania. Każde przedstawicielstwo ma do dyspozycji punkty 3-2-1, które powinno przyznać trzem kandydatom w każdej kategorii. Tak jak w latach ubiegłych nie głosujemy na kandydatów pochodzących z macierzystego Okręgu PZF. Listy kandydatów (
kandydaci )wraz z notkami zostaną również opublikowane na stronach internetowych www.zgpzf.pl i www.pzfslask.pl  (Tabela do głosowania xls. )

UWAGA!
Jeżeli na liście nominowanych znajdzie się jedno lub dwa nazwiska z jednego Okręgu PZF, przedstawicielstwo przyznaje głosy od 1 do 3 (wg uznania) kandydatowi spoza Okręgu. Kandydat, który otrzyma największą liczbę punktów zostaje laureatem.
Pierwsze trzy osoby otrzymają tytuł nominata i zostaną powiadomione o konieczności przyjazdu na uroczystą Galę.

Wypełnione listy głosowań należy nadesłać w nieprzekraczalnym terminie do 10 września br. drogą mailową - amico54@onet.pl, tel. 502 019 688 lub pocztą na adres: Henryk Monkos, Beskidzka 2/85, 41-608 Świętochłowice.
W roku 2010 uroczysta Gala zostanie zorganizowana w Gliwicach w Kinie Amok scena Bajka przy ul. Dolnych Wałów 3. Rozpoczęcie o godz. 12.00. Podczas Gali wystąpi Michał Bajor.

Prosimy o podanie liczby reprezentantów z Okręgu, którzy będą uczestniczyć w Gali w celu rezerwacji miejsc. Każde Przedstawicielstwo Kapituły otrzymuje 5 zaproszeń. W przypadku większej liczby chętnych na udział w Kapitule zaproszenia będą do odbioru przy wejściu.
Zarząd Kapituły planuje wydanie znaczka personalizowanego (cena 15 zł), dwóch wzorów kartek (1,50 zł za 2 szt.), okolicznościową kopertę, którą będzie można personalizować poprzez wydruk zdjęcia wykonywanego przed rozpoczęciem Gali.Okolicznościowa kartka i koperta.Zamówienia prosimy składać razem z wysyłką wyników głosowania (liczba wydawnictw ograniczona). Nie sprzedane wydawnictwa zostaną przekazane do wolnej sprzedaży podczas trwania Gali.

UWAGA!  Proszę po otrzymaniu tej informacji potwierdzić mailem fakt jej otrzymania abyśmy wiedzieli czy dotarła ona do wszystkich zainteresowanych.

  Pismo przewodnie
  Tabela do głosowania xls.
  Tabela do głosowania pdf
  Notki biograficzne (edycja XII za 2009 r)

Prezes
Polskiej Kapituły Filatelistycznej
Henryk MONKOS                                                                          
 


 
facebookDrukuj

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.