Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 4

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 319
· Najnowszy użytkownik: Robertram

free counters

stat4u

Aktualności

Wisła na znaczku pocztowym - konkurs rozstrzygnięty

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 02.01.2018, 11:00 Okręg Toruński Inne
Okręg ToruńskiOgólnopolski Konkurs Plastyczny na Projekt Znaczka Pocztowego "Nasza Królowa Rzeka Wisła" zorganizowany został przez Okręg Toruński PZF w ramach obchodów Roku Rzeki Wisły. Skierowany on został do dzieci i młodzieży szkolnej do 19 lat. Tematem konkursu była rzeka Wisła i życie toczące się wokół niej.

Konkurs na projekt znaczka pocztowego - "Nasza Królowa Rzeka Wisła"

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 09.05.2017, 11:51 Okręg Toruński Inne
Okręg ToruńskiOkręg Toruński PZF, Główna Komisja do spraw Filatelistyki Młodzieżowej oraz Urząd Miasta Torunia, organizują ogólnopolski konkurs plastyczny na projekt znaczka pocztowego. Temat konkursu to "Nasza Królowa Rzeka Wisła". Konkurs skierowany jest do młodzieży do lat 19.

Filateliści toruńscy w rocznicę II traktatu toruńskiego

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 31.10.2016, 08:56 Okręg Toruński Inne
Okręg ToruńskiZ inicjatywy filatelistów toruńskich w rocznicę II traktatu toruńskiego i przypadającą 550 rocznicę podpisania dokumentu pokojowego w Dworze Artusa, w dniu 19.10.2016 r. odbyło się na uroczystej sesji wprowadzenie przez Pocztę Polską do obiegu Kartki Pocztowej. Zapraszamy na fotorelację z tej uroczystości.

Uroczystości w Toruniu

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 22.11.2015, 17:48 Okręg Toruński Inne
Okręg ToruńskiW dniu 14 listopada 2015 r. w Toruniu odbyły się uroczystości z okazji 65-lecia Polskiego Związku Filatelistów, 365-lecia Posthalterni Toruńskiej i głównego przedsięwzięcia z okazji 300 rocznicy uzyskania przez Jakuba Kazimierza Rubinkowskiego patentu poczmistrza królewskiego w Toruniu.

Obchody Roku Jana Pawła II filatelistycznie

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 28.10.2015, 23:40 Okręg Toruński Inne
Okręg ToruńskiOkręg Toruński Polskiego Związku Filatelistów, kolekcjonerzy znaczków pocztowych z Grupy Toruńskiej Klubu „Świętego Gabriela” oraz Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu zorganizowali cykl przedsięwzięć, które wpisują się w obchody Roku Jana Pawła II Papieża Rodziny.

Koronacja obrazu Matki Bożej Podgórskiej Niepokalanej Królowej Rodzin w Toruniu

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 29.08.2015, 10:16 Okręg Toruński Inne
Koronacja obrazu Matki Bożej Podgórskiej Niepokalanej Królowej Rodzin w ToruniuW dniu 22 sierpnia w Toruniu nastąpiła Koronacja obrazu Matki Bożej Podgórskiej Niepokalanej Królowej Rodzin. Z tej okazji Toruńscy członkowie przygotowali wydawnictwa filatelistyczne. Została również zorganizowana samochodowa poczta specjalna.

Poczta samolotowa z okazji 80-lecia Aeroklubu Pomorskiego

Dodane przez Wojtek Nowinski, Dnia: 15.08.2015, 10:48 Okręg Toruński Inne
Okręg ToruńskiW 2015 r. w Toruniu uroczyście obchodzone jest 80-lecie powstania Aeroklubu Pomorskiego. Okręg Toruński PZF z tej okazji, oprócz emisji okolicznościowych wydawnictw pocztowych (kartki beznominałowe, znaczki, stemple), współorganizuje w dniu 5 września br. samolotową pocztę specjalną.

Zgłoś fałszerstwo

Znalazłeś fałszerstwo na filatelistycznej aukcji?

Nie czekaj! Skopiuj link aukcji w poniższe pole i kliknij przycisk WYŚLIJ.