Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 6

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 217
· Najnowszy użytkownik: hakafil

free counters

stat4u

Aktualności

Książka Jerzego Henke o twórcy UPU

Dodane przez MaGiK, Dnia: 23.03.2011, 02:00 Okręg Koszaliński Piśmiennictwo
Okręg Koszaliński
NOWA PUBLIKACJA W KOSZALIŃSKIM
OKRĘGU PZF


Każde środowisko szczyci się swoimi osiągnięciami organizacyjnymi. Radość jest większa jeśli dotyczy dokonań postaci lubianych i cenionych. Jerzy Henke wydał książkę „Heinrich von Stephan najwybitniejsza postać Ziemi Słupskiej XIX wieku”. 18 marca 2011 r. w miejskiej Bibliotece Publicznej w Słupsku odbyła się promocja książki prezesa J. Henke.

Nagrody dla filatelistów z Koszalina

Dodane przez MaGiK, Dnia: 15.03.2011, 02:00 Okręg Koszaliński Inne
Okręg Koszaliński
GALA  KOSZALIŃSKIEJ  KULTURY 
Z  UDZIAŁEM  FILATELISTÓW


Władze samorządowe Koszalina przykładają dużą uwagę do rozwoju kultury w mieście. Każde działanie, w którego efekcie jest propagowanie miasta w kraju i poza jego granicami, jest powodem do szczególnego zauważenia i wyróżnienia. Tegoroczna III. Gala Koszalińskiej Kultury zorganizowana została 11 marca w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym.

Koszalin uczy kolekcjonerstwa

Dodane przez MaGiK, Dnia: 03.02.2011, 02:00 Okręg Koszaliński
Okręg KoszalińskiKoszaliński Okręg Polskiego Związku Filatelistów wyszedł w październiku ubiegłego roku  z inicjatywą programu edukacji kolekcjonerskiej. Postanowiono ideę kolekcjonerstwa rozwijać w różnych środowiskach Koszalina. Na początek były spotkania w trzech szkołach podstawowych Koszalina. W styczniu odbywają się takie same spotkania w Słupsku, gdzie wiceprezes Okręgu Jerzy Henke odwiedza szkoły z prelekcją o twórcy UPU H. Stephanie. W Koszalinie postanowiono z ideą kolekcjonerstwa wyjść do mieszkańców miasta. W Klubie Osiedlowym „Przylesie” Koszalińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Przylesie odbyło się we wtorek (1 lutego) spotkanie. Do zbieractwa zachęcał Andrzej Skorek, szczególne zalety widząc w filatelistyce. Na spotkaniu – ku ogólnemu zdziwieniu – uczestniczyli dorośli i młodzież Koszalina...

Zgłoś fałszerstwo

Znalazłeś fałszerstwo na filatelistycznej aukcji?

Nie czekaj! Skopiuj link aukcji w poniższe pole i kliknij przycisk WYŚLIJ.