Zobacz również:     Katalog Znaków Pocztowych     Polski Związek Filatelistów     Filatelistyka.org     Inne
 Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Ownetic - zaproszenie do nowej platformy dla kolekcjonerów

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Tematyka ogólna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maryd

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 10:53    Temat postu: Ownetic - zaproszenie do nowej platformy dla kolekcjonerów Odpowiedz z cytatem

Drodzy Filateliści,

Na wstępie chciałbym podziękować administratorowi forum Voyteckowi za umożliwienie nam zaprezentowania Państwu nowej platformy dla kolekcjonerów — Ownetic.

Wraz z zespołem budujemy dedykowaną, w pełni darmową platformę dla kolekcjonerów — Ownetic, która umożliwia digitalizację, prezentację i organizację własnych zbiorów i przedmiotów kolekcjonerskich oraz tworzenie własnego, profesjonalnego profilu kolekcjonera.

Każdy obiekt kolekcjonerski — w tym oczywiście znaczki, których na Ownetic w tej chwili już jest mnóstwo — można dokładnie skategoryzować i skatalogować według kolekcji, opisać używając odpowiednich parametrów. Ownetic jest idealnym narzędziem do zarządzania swoją kolekcją i do udostępniania jej w łatwy sposób innym kolekcjonerom.

Na Ownetic można również odkrywać inne ciekawe kolekcje: monety, książki, plakaty, pocztówki, fotografie — to tylko nieliczne przedmioty, które mogą Państwo znaleźć na platformie.

Przykład profilu: https://ownetic.com/profile/01C9CRFPGQGQA4GN037PTXT4XH
Kolekcje: https://ownetic.com/collections/01CAJYCWCYY760SPHT5JC9K4V1/stamps
Prezentacja znaczka: https://ownetic.com/items/01CKP7VBZAFYS0AAXWYZTXTRQE/13-european-mens-basketball-championship-stamp-1

Ciągle pracujemy nad rozwojem platformy, która oficjalny start miała 2 lipca. Większość funkcjonalności i usprawnień jakie wprowadziliśmy do tej pory opierało się o feedback przekazywany nam przez użytkowników, stąd wszystkie uwagi oraz sugestie mile widziane.

Zachęcamy także do zadawania pytań, bardzo chętnie na nie odpowiemy.

Pozdrawiamy,

Mateusz i zespół Ownetic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
archeofil

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 06:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyglądałem się przykładom, do których podano tu linki, ale nie wiem, w jakim celu mógłbym tę „platformę dla kolekcjonerów” wykorzystywać.
Wszystkie walory filatelistyczne mam zeskanowane i mogę je przeglądać na własnym komputerze, po co jednakże miałbym zadać sobie trud, aby przenieść to wszystko do Internetu? Po co tworzyć „prezentacje znaczka” przepisując napisy, które i tak na znaczku każdy może przeczytać lub dublując opisy z katalogów? Nie widzę w tym niestety głębszego sensu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
torunianin

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby był tam program umożliwiający inwentaryzację posiadanych zbiorów, korzystam z arkusza kalkulacyjnego, ale to nie to.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Tematyka ogólna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: