Zobacz również:     Katalog Znaków Pocztowych     Polski Związek Filatelistów     Filatelistyka.org     Inne
 Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Arkusz Osiagnięcia Nauki 2016 USTERKA

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Nowości (nie tylko polskie)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Olek75

PostWysłany: Wto Lis 22, 2016 16:37    Temat postu: Arkusz Osiagnięcia Nauki 2016 USTERKA Odpowiedz z cytatem

Witam,

Trafił mi się arkusz z niespasowanymi kolorami, jest taka biała kreska widoczna na znaczkach.

Jeśli ktoś będzie zainteresowany jak to wygląda proszę o podanie maila, a prześle zdjęcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voyteck
Administrator

PostWysłany: Sro Lis 23, 2016 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że zdjęcie arkusza powiedziałoby znacznie więcej, niż same słowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
piotr63

PostWysłany: Sro Lis 23, 2016 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest taka aukcja - wiadomo gdzie - o numerze 6616613417 - i tam są skany - chyba o taka usterkę chodzi...
Swoja drogą dowiedziałem się o takiej sytuacji, że kilka dni przed wprowadzeniem tego bloku do obiegu - to co już było w dyspozycji placówek pocztowych - zostało zwrócone do "centrali" i na to miejsce dostarczono ponownie bloki. Może chodziło o kontrolę, czy nie są wcześniej sprzedawane niż data wprowadzenia do obiegu, a może były jakieś usterki typu - jak w arkuszu "Ocaleli z zagłady", lub inne (może jak z tej aukcji) , tego nie wiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Nowości (nie tylko polskie) Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: