Zobacz również:     Katalog Znaków Pocztowych     Polski Związek Filatelistów     Filatelistyka.org     Inne
 Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Witam wszystkich

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Tematyka ogólna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mordimer

PostWysłany: Nie Paź 30, 2016 18:43    Temat postu: Witam wszystkich Odpowiedz z cytatem

Cześć.

Nie znalazłem miejsca na forum na to, żeby się przedstawić, więc padło na "tutaj" Wink

Mam na imię Łukasz i od niedawna zacząłem interesować się znaczkami.
Pewnie jak wielu z Was w przeszłości miałem jakąś tam "kolekcję" z chaotycznie powtykanymi znaczkami (głównie PRL-u i ZSRR).
Jakiś czas temu przejrzałem to wszystko i zdecydowałem, że fajnie by było to jakoś usystematyzować.

Do tych kilu klaserów dokupiłem (okazyjnie lub nie) kolekcję znaczków. Głównie polskich - za niezbyt dużą kwotę (9 klaserów).
Po wstępnym przejrzeniu zakupu i rozpoczęciu katalogowania znaczków trafiło mnie jak grom z jasnego nieba. Układanie serii, opisywanie, przeszukiwanie informacji w sieci wciągnęło mnie bez reszty.
Niby bardzo żmudna to praca, ale frajdę mam ogromną.

Obecnie powolutku ogarniam podstawy, czytając to i owo na forum.
Nie nastawiam się na razie na cel i tematykę. No chyba poza Polską, bo tego mam najwięcej i tak myślę, że najłatwiej jest to ogarnąć. Potem się zobaczy.

To chyba tyle. Pytań nie mam, bo zapewne na wszystkie znajdę tutaj odpowiedzi sam (i oszczędzę roboty moderatorom) Wink.

Pozdrawiam serdecznie i wracam do moich znaczków

Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m^2

PostWysłany: Nie Paź 30, 2016 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz literatury to bardzo dużo znajdziesz w Internetowej Bibliotece na stronie i-KF-u
http://www.i-kf.pl/index.php/biblioteka.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mordimer

PostWysłany: Pon Paź 31, 2016 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

m^2 napisał:
Jeśli szukasz literatury to bardzo dużo znajdziesz w Internetowej Bibliotece na stronie i-KF-u
http://www.i-kf.pl/index.php/biblioteka.html

Dzięki - sporo tego. Na pewno skorzystam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m^2

PostWysłany: Pon Paź 31, 2016 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystaj z funkcji dodatkowych. Ulatwiaja wyszukiwanie, chociaż to dopiero początek budowy funkcji biblioteki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Tematyka ogólna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: