Zobacz również:     Katalog Znaków Pocztowych     Polski Związek Filatelistów     Filatelistyka.org     Inne
 Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Sprzedam znaczki różne 1918 do 1948

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Sprzedam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ichmis

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2016 17:30    Temat postu: Sprzedam znaczki różne 1918 do 1948 Odpowiedz z cytatem

Wrzucam skan dla zainteresowanych. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany to prześlę zdjęcia w lepszej jakości. Jestem też w posiadaniu dużej ilości GG, ale tutaj proszę o kontakt bo wymagać będzie grzebania po dziadkowych klaserach.

https://drive.google.com/folderview?id=0B-irRnVnlPE2UEFuYWZ6OVRiWm8&usp=sharing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ichmis

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2016 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejne pozycje dla ewentualnie zainteresowanych

https://drive.google.com/folderview?id=0B-irRnVnlPE2V21PR1NDZUlLa2c&usp=sharing
Powrót do góry
Karbulot
Gość

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2016 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No parę serii bym od Ciebie kupił, bo widzę że utrafiłeś w mój gust. Nie wiem jednak, ile byś za to chciał. Niestety, podobnie jak Ty, słabo się orientuję w cenach. Dlatego składam propozycję tutaj, aby inni mogli pomóc w ocenie. Nie wiem, czy taka sprzedaż forumowa nie jest zabroniona, ale ani ja, ani kolega ichmis nie orientujemy się w wartości tych znaczków. Po prostu mogę zaakceptować pewną kwotę. Dlatego nie oferuję Ci konkretnej ceny, poczekam na Twoją wycenę albo rzeczoznawców.

Pozwoliłem sobie skopiować Twoje skany i zaznaczyć interesujące mnie walory. Zapewne masz tego więcej. Swoją drogą fajnie mieć takie dziedzictwo, bo znaczki naprawdę przednie.

https://photos.google.com/share/AF1QipOhhohAfQaY3crhwvmT3HwxrbUFVlvAUFiW_5rpRkz-VZSFC5rmcMKB6uLZR8m8Ug?key=Z0FKbGtGb1NVVElHMGhSV05lbUlGY0pYUEdYY1hn

Jako, że jestem zbieraczem i laikiem, a nie filatelistą, zaznaczyłem to, co mi się podoba, co widywałem na eBay'u i zamierzałem kupić w przyszłości. Nie wiem, może pominąłem jakiś wartościowy znaczek czy perełkę. Mnie jednak nie interesują rzadkości w cenie samochodu za znaczek. Lubię znaczki z okresu okupacji niemieckiej, ale też nie zamierzam wydawać na nie bajońskich sum.

Ostatnio zmieniony przez Karbulot dnia Pon Kwi 04, 2016 16:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Karbulot
Gość

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2016 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysłałem podwójnie, można prosić o usunięcie tego postu?
Powrót do góry
Voyteck
Administrator

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2016 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie widzę nic podwójnego, ale to może dlatego, że jeszcze dzisiaj nie piłem nic powyżej 0 promila Twisted Evil
A na poważnie: autor posta ma możliwość usunięcia swojego posta w dowolnym momencie - co pewnie Kolega Karbulot odkrył (lub sobie o tym przypomniał), skoro podwojony post zniknął.

Co do sprzedaży, to generalnie na Forum nie jest ona zabroniona - w końcu po to jest dział o nazwie Sprzedam. Oczywiście mamy na myśli tylko filatelistykę, bo to jest Forum Filatelistów - zatem fortepiany sprzedajemy na forum poświęconym fortepianom, pantofle na forum obuwniczym, a sadzonki truskawek na forum plantatorów roślin jagodowych itd. Nie będą natomiast tolerowane próby handlu (również filatelistyką) w innych działach niż Sprzedam Exclamation

Ponieważ sprzedaż to jest akt wymiany środków pieniężnych za towar przez dwa pomioty (tj. sprzedawcę i nabywcę), to szczegóły transakcji najlepiej jest dogadywać w ramach PW pomiędzy sprzedającym, a nabywającym, ponieważ, jak sądzimy, czytających Forum niekoniecznie mogą te szczegóły interesować.
Powrót do góry
ichmis

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2016 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że zainteresowanie przerosło moje oczekiwania. Co do wyceny to chyba zwrócimy się do forumowych specjalistów gdyż nawet nie posiadam cennika. W tym tygodniu zbieram informacje i będę próbował uzupełnić ewentualne serie... jeśli będę wiedział co w nich brakuje Smile

Póki co zbieram zamówienia według zasady kto pierwszy ten lepszy... a później kto da więcej. Jutro, a na pewno w tym tygodniu idę do dziadka na poszukiwanie "skarbów" bo już czuje się trochę mądrzejszy o to co mi zostało przesłane w wiadomościach różnego typu.

P.S.
Może się zdarzyć,że będę miał kilka takich samych serii także jak coś proszę się nie krępować nawet jeżeli już ktoś coś zamówił.

P.S.
Cytat:
Mnie jednak nie interesują rzadkości w cenie samochodu za znaczek. Lubię znaczki z okresu okupacji niemieckiej, ale też nie zamierzam wydawać na nie bajońskich sum.

Może i Pana nie interesują, ale jeżeli ktoś u mnie zobaczy taki znaczek to proszę o informację, a odwdzięczę się dobrym whisky albo jego zamiennikiem w dowolnej wybranej wymiennej walucie Wink
Powrót do góry
Karbulot
Gość

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2016 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voyteck napisał:
Nie widzę nic podwójnego, ale to może dlatego, że jeszcze dzisiaj nie piłem nic powyżej 0 promila Twisted Evil
A na poważnie: autor posta ma możliwość usunięcia swojego posta w dowolnym momencie - co pewnie Kolega Karbulot odkrył (lub sobie o tym przypomniał), skoro podwojony post zniknął.

Użytkownik nie ma możliwości usunięcia swojego postu, to raz. Wysłałem podwójnie drugi post, a raczej w momencie edycji kliknąłem źle i zamiast edycji zacytowałem swój post. Więc edytowałem, go i napisałem w nim: "Wysłałem podwójnie, można prosić o usunięcie tego postu?" I właśnie o usunięcie tego postu prosiłem.
Powrót do góry
Voyteck
Administrator

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2016 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karbulot napisał:

Użytkownik nie ma możliwości usunięcia swojego postu, to raz.

Czy aby na pewno? Poniżej dowód, że jednak można usuwać swoje posty: zrzut z ekranu z posta napisanego przez zwykłego użytkownika (nie administratora i nie moderatora). Opcja usuwania jest dostępna do momentu, gdy nie pojawi się w temacie kolejny post. W chwili gdy odpowiedziałem na posta Kolegi, zniknęła możliwość usunięcia - ale dopiero wtedy.

Powrót do góry
Karbulot
Gość

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2016 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, nie zauważyłem tego. Warto wiedzieć na przyszłość.

Jest jeszcze jeden problem. A mianowicie, jak dokonalibyśmy ewentualnej transakcji. Problem w tym, że ani ja nie znam Ciebie, ani Ty mnie. Obaj na forum jesteśmy nowi. Nie mamy powodu ufać sobie. Odbiór osobisty nie wchodzi w rachubę, nie mieszkam w Polsce. Nie wiem, czy masz konto na Allegro czy eBayu. jeżeli nie, to chyba trzeba będzie to jakoś podzielić, na przesyłki i opłaty max 100 złotych jedna. Szczególnie, że Poczcie Polskiej też nie mam powodu ufać (kiedyś mi zginęła polecona przesyłka z ważnymi zdjęciami RTG).
Powrót do góry
ichmis

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2016 00:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mozna przeslac czyms bardziej godnym zaufania niz poczta polska np. dhl czy cos w tym stylu. Co do utraty to ubezpieczasz przesylke i tyle. Najwiekszy problem jest... w nas Sad No, ale zanim sie dogadamy co i jak to moze wyjsc na to, ze akurat pojade do Belgi na piwo albo holandii na jointa i tam sie spotkamy Wink

Ciekaw jestem ile tutaj na forum odbylo sie transakcji? I to miedzynarodowych!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Sprzedam Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: