Zobacz również:     Katalog Znaków Pocztowych     Polski Związek Filatelistów     Filatelistyka.org     Inne
 Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Znaczki Hurt

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Sprzedam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dawidben

PostWysłany: Nie Wrz 06, 2015 18:18    Temat postu: Znaczki Hurt Odpowiedz z cytatem

Witam forumowiczy!
Posiadam ogromną kolekcję znaczków na sprzedaż. Odziedziczyłem ją parę lat temu po rodzinie i jestem kompletnie ciemny w tym temacie. Część znaczków to pewnie tzw. 'popularesy' lecz sądzę, że znajdują się też jakieś ciekawsze okazy. Cena za każdy znaczek to 1 zł. Poszukuję kupców którzy brali by ilości bardziej hurtowe, załóżmy od 20 sztuk w górę. Niżej podam państwa z których pochodzą znaczki, po więcej informacji zapraszam na pw.

*Niemcy
*USA
*Południowa Afryka
*Belgia
*Hiszpania
*Włochy
*Polska
*Francja
*Australia
*Szwecja
*Szwajcaria
*Austria
*Wielka Brytania
*Holandia
*Dania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filatelistyka-ostróda

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2015 01:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogłoszenie typu: ,, Sprzedam czerwony samochód..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dawidben

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2015 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem jak to wygląda, lecz niestety nie jestem obeznany w filatelistyce i mam tego za dużo aby wstawić każdemu znaczkowi opis i zdjęcie. Dlatego po więcej informacji zapraszam na pw.

Zapraszam Wink

[Edit - Admin]
Zgodnie z regulaminem nie piszemy nowych postów pod swoimi postami, jeśli w międzyczasie nie było żadnej odpowiedzi, szczególnie jeśli treść nowego postu nic nie wnosi do dyskusji. Ostatni post w związku z tym został usunięty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Sprzedam Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: