Zobacz również:     Katalog Znaków Pocztowych     Polski Związek Filatelistów     Filatelistyka.org     Inne
 Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

arkusik z K. Tetmajerem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Nowości (nie tylko polskie)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
torunianin

PostWysłany: Nie Lut 01, 2015 00:23    Temat postu: arkusik z K. Tetmajerem Odpowiedz z cytatem

Witam,
czy ktoś z obecnych na forum Kolegów (a są wśród nich zapewne i pracownicy PP), może mi wytłumaczyć jak to się dzieje, że na Allegro można już kupić arkusik, - który poczta wyda dopiero w połowie lutego, - z okazji 150. rocznicy urodzin Kazimierza Przerwy Tetmajera. Ot, takie pytanie szarego filatelisty.
JF
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szewczyk Michał

PostWysłany: Nie Lut 01, 2015 11:18    Temat postu: Re: arkusik z K. Tetmajerem Odpowiedz z cytatem

torunianin napisał:
Witam,
czy ktoś z obecnych na forum Kolegów (a są wśród nich zapewne i pracownicy PP), może mi wytłumaczyć jak to się dzieje, że na Allegro można już kupić arkusik, - który poczta wyda dopiero w połowie lutego, - z okazji 150. rocznicy urodzin Kazimierza Przerwy Tetmajera. Ot, takie pytanie szarego filatelisty.
JF

Zadałem to pytanie w PP odnośnie innego tematu w ubiegłym roku, kupując na poczcie znaczki które weszły do obiegu ponad dwa tygodnie później. Odpowiedzią było śledztwo i afera w placówkach...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ADAMO

PostWysłany: Nie Lut 01, 2015 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się że to poprostu przez niewiedzę pracowników PP. Znaczki są dostarczane na UP teraz trochę wczesniej jednak pracownicy nie bardzo się orientują kiedy one wchodzą do obiegu. Tak było m.in. w zeszłym roku ze znaczkami wydanymi na kanonizację JP II które mogłem kupić dużo wcześniej. Poinformoowałem jednak znajomą że jeszcze zostało kilka dni do ich oficjalnego wprowadzenia i żeby przypadkiem ich nie sprzedawali wcześniej jeśli nie chcą mieć ew. afery.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Nowości (nie tylko polskie) Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: