Zobacz również:     Katalog Znaków Pocztowych     Polski Związek Filatelistów     Filatelistyka.org     Inne
 Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Kolejna rewolucja na poczcie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Poczta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Voyteck
Administrator

PostWysłany: Czw Lis 20, 2014 21:40    Temat postu: Kolejna rewolucja na poczcie Odpowiedz z cytatem

Kolejna rewolucja na poczcie - tym razem listy polecone wysyłane przez internet, czyli bez wizyty przy okienku pocztowym:
http://prnews.pl/hydepark/umowe-z-bankiem-wypowiesz-on-line-poczta-wprowadza-polecone-z-komputera-6550064
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
torunianin

PostWysłany: Czw Lis 20, 2014 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolałbym żeby rewolucji nie było. Ja chciałbym tylko aby listy dochodziły do adresatów. Gdy listy wysłane w ramach "Poczty Samolotowej" 15 sierpnia do Watykanu dotrą do mnie (worki z pocztą zostaną wreszcie znalezione w Częstochowie) to powiem, że jest dostatecznie z minusem. Dzisiaj jest 20 listopada - za czasów Prospero Prowany (połowa XVI wieku) poczta w Polsce działała sprawniej i wydaje mi się, że uczciwiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szewczyk Michał

PostWysłany: Nie Lis 23, 2014 11:07    Temat postu: Re: Kolejna rewolucja na poczcie Odpowiedz z cytatem

Voyteck napisał:
Kolejna rewolucja na poczcie - tym razem listy polecone wysyłane przez internet, czyli bez wizyty przy okienku pocztowym:
http://prnews.pl/hydepark/umowe-z-bankiem-wypowiesz-on-line-poczta-wprowadza-polecone-z-komputera-6550064

Zapewne nie minie wiele czasu jak PP wpadnie na pomysł wnoszenia opłat za pocztę mail.
W pełnym rozwinięciu nazw to przecież korespondencja pocztowa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Voyteck
Administrator

PostWysłany: Nie Lis 23, 2014 16:57    Temat postu: Re: Kolejna rewolucja na poczcie Odpowiedz z cytatem

Szewczyk Michał napisał:

Zapewne nie minie wiele czasu jak PP wpadnie na pomysł wnoszenia opłat za pocztę mail.
W pełnym rozwinięciu nazw to przecież korespondencja pocztowa Smile

Na ten pomysł wpadli już chyba podczas prac projektowych nad tą usługą, ponieważ w innym artykule znalazłem już info, że ta usługa będzie droższa od normalnego listu poleconego. Napisano o tym tutaj.
Powyższy artykuł zawiera też informacje o jeszcze innej usłudze PP, opartej o ich platformę o nazwie Envelo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Poczta Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: