Zobacz również:     Katalog Znaków Pocztowych     Polski Związek Filatelistów     Filatelistyka.org     Inne
 Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

100. Rocznica urodzin Jana Nowaka-Jeziorańskiego

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Nowości (nie tylko polskie)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
babel26

PostWysłany: Pią Paź 03, 2014 18:46    Temat postu: 100. Rocznica urodzin Jana Nowaka-Jeziorańskiego Odpowiedz z cytatem

Witam
Arkusz wydania 100. Rocznica urodzin Jana Nowaka-Jeziorańskiego dostępny na stronie PP około 3 godzin,zamówienie przyjęte (na jeden arkusz) i niestety:
Witam serdecznie,

Uprzejmie informujemy, że Pana zamówienie zostało odrzucone z powodu wyczerpania asortymentu. Za zaistniałą sytuację bardzo przepraszamy.

pozdrawiamy
Zespół Sklepu Internetowego
Centrala PP S.A.
BRDH/Sekcja Obsługi Zamówień
ul. Moritza 2
20-900 Lublin
tel. 81/ 584-70-76"

Takie działania PP bardzo szkodzi kolekcjonerstwu ale mamy kapitalizm bardzo drapieżny - "kto pierwszy ten... wykupi do sklepów ...i zaoferuje dużo drożej.
Najbliższe wydanie nowości: XXI Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna Warszawa 2014 zapewne nie ujrzymy na stronach sklepu internetowego PP.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
torunianin

PostWysłany: Pią Paź 03, 2014 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwne są takie sytuacje ja ta opisana powyżej. Ja swego czasu spóźniłem się z zakupem arkusza z Karskim. W lubelskim sklepie internetowym już go nie spotkałem, ale gdzieś po około miesiącu trafiłem w sklepiku na bydgoskiej poczcie, widziałem też w tym samym mniej więcej okresie w sklepie filatelistycznym na ul. Piekary w Toruniu. A więc głowa do góry! Takie to wartościowe, trudno osiągalne, papiery zbieramy. A mówią, że filatelistyka jest nudna i chyli się ku upadkowi.
Pozdrawiam
JF
Powrót do góry
ADAMO

PostWysłany: Pią Paź 03, 2014 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest po prostu jakaś parodia. Nakład wynosi przecież 25 tyś. arkuszy i po kilku godzinach jest niedostępny. Ja zamówiłem arkusz i 3 znaczki. Oczywiście w potwierdzeniu zamówienia zostały się tylko 3 znaczki. Arkusza brak.
Powrót do góry
piotr63

PostWysłany: Sob Paź 04, 2014 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co gorsza w okienku filatelistycznym na mojej poczcie głównej, wszystkie arkusiki (zaledwie kilkanaście sztuk, które w przyszły) miały uszkodzone marginesy, może niezbyt mocno, ale w sposób dyskwalifikujący je do włożenia do zbioru. Kupiłem tylko fragment na porwanie na 4 parki tete-beche. Mam nadzieję, że potwierdzone zmówienie ze sklepu PP na 1 (jedną) szt. arkusika zostanie zrealizowane bezproblemowo.
Mniej się obawiam o dostępność arkusików wydanych z okazji wystawy w Warszawie, chociaż zdarzy się pewno masowy wykup arkusików o najniższych nominałach, a fani wszelkich możliwych kombinacji będą potrzebowali lekko licząc 15 kompletów, a bardziej o dostępność wydania z okazji 150 rocznicy urodzin S. Żeromskiego - "zaledwie" 16,7 tys arkusików - całe szczęście, że bez tete-beche, bo byłaby masakra.
Powrót do góry
Lotar

PostWysłany: Nie Paź 05, 2014 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy okazji dyskusji o dostępności różnych nowych walorów warto wspomnieć o dodatkowym - dziewiątym arkusiku specjalnym wydanym z okazji wystawy w Warszawie. Nakład 15tys. Reszta informacji na stronie PZF Warszawa.
Powrót do góry
Szewczyk Michał

PostWysłany: Pon Paź 06, 2014 08:33    Temat postu: Re: 100. Rocznica urodzin Jana Nowaka-Jeziorańskiego Odpowiedz z cytatem

Uprzejmie informujemy, że Pana zamówienie zostało odrzucone z powodu wyczerpania asortymentu. Za zaistniałą sytuację bardzo przepraszamy.
pozdrawiamy
Zespół Sklepu Internetowego
Centrala PP S.A.
BRDH/Sekcja Obsługi Zamówień
ul. Moritza 2
20-900 Lublin
Moim zdaniem to polityka PP, sklepu w Lublinie, który stosuje "nowoczesne" techniki marketingowo sprzedażowe. Buduje wymuszony popyt regulując podaż.
Co do nakładu 25 tys. arkuszy to jest on faktycznie bardzo niski. około 8 tys. placówek PP to średnio po 3 sztuki na placówkę i kilka sztuk do sklepu na otarcie łez Twisted Evil sztuczki budujące finanse.
Jeżeli jednak ta polityka się sprawdza, robi się głośno, znikają znaczki Very Happy
Może kilka osób więcej dzięki temu dołączy do grona kolekcjonerów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Nowości (nie tylko polskie) Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: