Zobacz również:     Katalog Znaków Pocztowych     Polski Związek Filatelistów     Filatelistyka.org     Inne
 Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Kiedy sklep internetowy Poczty Polskiej wznowi działalność ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Poczta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Polonica

PostWysłany: Pon Lis 18, 2013 18:35    Temat postu: Kiedy sklep internetowy Poczty Polskiej wznowi działalność ? Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie. Może ktoś z kolegów ma jakieś bliższe informacje ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morganghost

PostWysłany: Pon Lis 18, 2013 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg tego co ostatnio zamawiałem nie przestał działać, tylko z powodu przenosin wszystko się opóźniało (z tego co wiem z korespondencją ze sklepem). Złożyłem zamówienie 25 października, a e-mail z danymi do przelewu dostałem 14 listopada. Teoretycznie przeprowadzka już się zakończyła (na e-mailu z danymi do przelewu widnieje już adres w Lublinie).
Powrót do góry
Voyteck
Administrator

PostWysłany: Pon Lis 18, 2013 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Bydgoszczy do Lublina? No to się niektórym pracownikom droga do pracy wydłużyła nieco Wink
Powrót do góry
lakoma.b

PostWysłany: Nie Lis 24, 2013 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teoretycznie przeprowadzka się zakończyła ale e-sklep poczty polskiej działa baaardzo wolno. Złożyłam zamówienie 4 listopada i do tej pory nie ma żadnej reakcji.
Powrót do góry
Szewczyk Michał

PostWysłany: Pon Lis 25, 2013 14:50    Temat postu: Kiedy sklep internetowy Poczty Polskiej wznowi działalność ? Odpowiedz z cytatem

Moje "wiszą" od 01-10-2013 jako zarejestrowane Smile Zapewne jak już poukładają, będzie znakomicie. Może nawet wpisy na stronie będą mieli aktualne Smile Michał
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lakoma.b

PostWysłany: Pon Lis 25, 2013 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że robi się to coraz bardziej irytujące.
Powrót do góry
ksiark

PostWysłany: Pon Lis 25, 2013 21:39    Temat postu: sklep Odpowiedz z cytatem

Czekałem trzy tygodnie po czym wkurzony wysłałem maila z protestem, odezwali się tego samego dnia z przeprosinami a trzy dni później wysłali przesyłki. Czyli można.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lakoma.b

PostWysłany: Wto Lis 26, 2013 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrobiłam podobnie Smile napisałam wiadomość e-mail w której wyraziłam swoje zbulwersowanie zaistniałą sytuacją i za moment dostałam wiadomość odnośnie realizacji zamówienia.
Jesteśmy klientami, którzy bądź co bądź przynoszą jakiś zysk poczcie polskiej ponieważ KUPUJEMY znaczki. Nie pozwólmy aby nas tak traktowali.
Pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
torunianin

PostWysłany: Wto Lis 26, 2013 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, to chroniczny przykład jak można coś dobrze i sprawnie działającego spartolić. I to wszystko w imię mamony. Cóż filateliści są traktowani jak powietrze. To efekty coraz ściślejszej współpracy filatelistów z centralą poczty.
Powrót do góry
morganghost

PostWysłany: Sro Lis 27, 2013 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od tygodnia mam status "zrealizowane" może do piątku dojdzie... Laughing

Edit:
Data otrzymania 02.12, a data nadania 28.11, status na stronie zmieniony na zrealizowane 20.11, Smile
Powrót do góry
torunianin

PostWysłany: Pią Gru 13, 2013 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś mi się widzi, że sklep już działalności nie wznowi. Może on istnieje w wyobraźni szefostwa Poczty Polskiej, w realu go nie ma. Gdy w połowie listopada oburzyłem się, że od dwóch tygodni nie ma żadnej reakcji na moje zamówienia i nie ma reakcji na moje maile, to po kolejnym, utrzymanym już w zdecydowanym tonie mailu otrzymałem przeprosiny od dwóch Pań i stosunkowo szybko (jak na lubelskie standardy PP) przesyłkę.
1 grudnia złożyłem, w swej głupocie wierząc, że ktoś nad tym bałaganem panuje, kolejne zamówienie i do dnia dzisiejszego panuje cisza. Stąd mój wniosek jak we wstępie.
Dziwię się temu wszystkiemu, bo przecież można ogłosić iż "toto" przestaje działać i byłby spokój.
Jednocześnie na innej, skądinąd zacnej, stronce filatelistycznej pojawiają się kolejne reklamowe artykuliki wychwalające rzekome osiągnięcia PP; trudnych tematów tam się niestety nie porusza - bo to psuje ten rzekomo dobry, ale jakże fałszywy wizerunek emitenta przedmiotu naszego zbieractwa.
Powrót do góry
kolekw

PostWysłany: Pon Sty 13, 2014 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Narazie to zaczęli promować dla firm stworzenie sklepów internetowych, więc pewnie ta firma już zadba aby rozwiązanie sklepowe działało.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Poczta Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: