Zobacz również:     Katalog Znaków Pocztowych     Polski Związek Filatelistów     Filatelistyka.org     Inne
 Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Pytania do Prezesa ZG PZF

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Tematyka ogólna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Voyteck
Administrator

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 08:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My tu przecież cały czas piszemy na tematy związane z filatelistyką. W tym momencie dyskutujemy czy Andrzej_zgpzf powinien być administratorem Forum Filatelistów Polskich czy też nie.
A propos: wyciągnę jeszcze sprawę z innego wątku, który podobnież ma zniknąć z forum, więc nie ma sensu się tam dłużej produkować. Wspomniał Pan mianowicie w kwestii swojego angażu na stanowisko administratora, że (cytuję): "Tylu było chętnych Administratorów że konkurs trzeba było rozpisać". Proszę nas oświecić, ilu kandydatów Pan pokonał w tym konkursie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andrzej_pzf

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 09:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikogo nie pokonałem bo nikt odpowiedni sie nie zgłosił. Zgodnie z schematem organizacyjnym i obowiazkiem nałożonym na minie przez Nadzwyczajny Zjazd PZF jestem Administratorem - tak to wyglada. Nie jest moim marzeniem kopanie sie z koniem ale na dziś nie mam wyjścia. Gwarantuję Panu że to Forum stanie sie miejscem normalnych filatelistycznych dyskusji. Jak już sie obrażeni uspokoją zaproponuję kilku osobom wspólpracę. Tak jak już wcześniej powiedziałem nowych Moderatorów nie mam zamiaru powoływać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
al

PostWysłany: Pią Cze 28, 2013 09:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dni oczekiwania na odpowiedź Pana Prezesa Polskiego Związku Filatelistów na moje pytania, i ocenę sytuacji na forum.

38 !

Ostatnio zmieniony przez al dnia Nie Sie 04, 2013 18:10, w całości zmieniany 29 razy
Powrót do góry
Andrzej_pzf

PostWysłany: Pią Cze 28, 2013 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowny Panie al ja natomiast na oddpowiedz od Pana czekam również dwa dni. Z tego co wiem prezes jest na delegacji a Pan jak widać siedzi w domu.
Powrót do góry
al

PostWysłany: Pią Cze 28, 2013 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzej_zgpzf napisał:
Szanowny Panie al ja natomiast na oddpowiedz od Pana czekam również dwa dni.

Jako administrator powinien pan wiedzieć, że powinien pan pisać w swoim temacie.
Proszę jeszcze raz przeczytać tytuł tematu: "Pytania do Prezesa ZG PZF".
Na razie nie jest pan Prezesem ZG PZF. Zresztą ja też.
Jeżeli założy pan swój temat z konkretnymi pytaniami do mnie, to zastanowię się, czy warto panu odpowiedzieć. Ale zrobię to prawdopodobnie dopiero po odpowiedzi Prezesa ZG PZF.
Andrzej_zgpzf napisał:
Z tego co wiem prezes jest na delegacji a Pan jak widać siedzi w domu.

Prezes ZG PZF na delegacji od grudnia 2012 r? Shocked
Dlaczego pana interesuje co robię w domu? Widzi mnie pan, czy siedzę, czy stoję? Laughing Shocked
Dla pana wiadomości: w tej chwili idę do pracy. Laughing
Powrót do góry
pietkiewicz1953

PostWysłany: Pią Cze 28, 2013 17:06    Temat postu: Cytat Odpowiedz z cytatem

Drodzy Koledzy
nie będę komentował wypowiedzi ale przeczytajcie to
http://dezyderata.ovh.org/
i to byłoby na tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Andrzej_pzf

PostWysłany: Pią Cze 28, 2013 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam prośbę niech ktoś wreszcie temu tak zwanemu FDC wytłumaczy że nikt koła nie likwiduje, nikt go nie zbanował (sam się z tego forum wykreślił). Wytłumaczcie mu proszę że stale łamie regulamin i że są osoby które go naprawdę już mają dosyć! Jedną z nich jestem ja ale jak się okazuje nie jestem jedynym.
Powrót do góry
al

PostWysłany: Wto Lip 30, 2013 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzej_zgpzf napisał:
Z tego co wiem prezes jest na delegacji a Pan jak widać siedzi w domu.

Czy wie pan, czy Pan Prezes wrócił już z delegacji?

Czekamy na zajęcie stanowiska przez Pana Prezesa już 38 dni!
Chyba, że jest na delegacji w Australii i emu zakopały mu głowę w piasek, i dlatego to trwa tak długo?

Pan Prezes jako przedstawiciel naczelnej władzy Polskiego Związku Filatelistów, który działa w oparciu o Ustawę z dnia 7 kwietnia 1989r. – Prawo o stowarzyszeniach (Dz. U. Nr 20, poz. 104 z1989r. z póź. zm.), i który, jest pozarządową organizacją pożytku publicznego w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U. Nr 96 poz.873 z 2003 r. z póź. zm.), zobowiązany jest do dotrzymania terminów odpowiedzi na zadane pytania.
USTAWA z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (tekst jednolity: Dz. U. 2000 r. Nr 98 poz. 1071)
Rozdział 7: Załatwianie spraw
Art. 35. § 1. Organy obowiązane są załatwiać sprawy bez zbędnej zwłoki.
§ 2. Niezwłocznie powinny być załatwiane sprawy, które mogą być rozpatrzone w oparciu o dowody przedstawione przez stronę łącznie z żądaniem wszczęcia postępowania lub w oparciu o fakty i dowody powszechnie znane albo znane z urzędu organowi, przed którym toczy się postępowanie, bądź możliwe do ustalenia na podstawie danych, którymi rozporządza ten organ.
§ 3. Załatwienie sprawy wymagającej postępowania wyjaśniającego powinno nastąpić nie później niż w ciągu miesiąca, a sprawy szczególnie skomplikowanej - nie później niż w ciągu dwóch miesięcy od dnia wszczęcia postępowania, zaś w postępowaniu odwoławczym - w ciągu miesiąca od dnia otrzymania odwołania.
Art. 36. § 1. O każdym przypadku niezałatwienia sprawy w terminie określonym w art. 35 organ obowiązany jest zawiadomić strony, podając przyczyny zwłoki i wskazując nowy termin załatwienia sprawy.
§ 2. Ten sam obowiązek ciąży na organie również w przypadku zwłoki w załatwieniu sprawy z przyczyn niezależnych od organu.

A w tym przypadku chyba nie jest to „sprawa szczególnie skomplikowana”? Shocked Laughing

Czy mógłby pan, korzystając ze swej znajomości z Panem Prezesem, zawiadomić go, i przypomnieć o obowiązku odpowiedzi? Very Happy

Ostatnio zmieniony przez al dnia Nie Sie 04, 2013 18:10, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
elka26

PostWysłany: Wto Lip 30, 2013 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie ma co liczyć na odpowiedź. Jest to tym bardziej przykre iż jakiś czas temu prezes interweniował na forum i to skutecznie. I też był to problem związany z osoba obecnego administratora.
Swoją drogą jestem pełna podziwu dla skuteczności obecnego administratora. Wygląda bowiem na to, że ideałem dla władz Związku jest forum na którym najbardziej aktywne są działy: wycena i identyfikacja. Jezeli o to chodziło to cel został osiągnięty.
Być może jest to zgodne z aktualną strategią - nie znam się na meandrach polityki PZF.
Powrót do góry
ksiark

PostWysłany: Sro Lip 31, 2013 19:54    Temat postu: Dlaczego jest coraz mniej czlonków PZF Odpowiedz z cytatem

Odpowiedź na pytanie postawione w temacie i poruszane często z "troską" przez koła zbliżone do władz jest na tym forum. Wystarczy przeczytać kilka postów z tej dyskusji aby zrozumieć że to niezrozumienie dzisiejszego świata; zmian i otwartości związanej np. z internetem. Starsi (nie koniecznie wiekowo) i skostniali w poglądach panowie bronią swoich pozycji likwidując inne punkty widzenia. Dawno tu nie zaglądałem ale to co zobaczyłem to szok. Język i agresja administratora niebywałe.
Powrót do góry
Henryk Monkos

PostWysłany: Wto Sie 06, 2013 00:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koleżanki i Koledzy, ponieważ nie zanosi się na to abym w najblizszym czasie miał więcej czasu zabiorę krótki głos w zaistniałej spraiwe.
W pełni popieram działania Kol. Andrzeja Nowaka członka Zarządu Głównego - któremu podczas pierwszego posiedzenia Zarządu Głównego PZF, po Nadzwyczajnym Zjeździe Delegatów w Katowicach ponownie powierzyłem funkcję administratora strony internetowej PZF. Wielomiesięczna obserwacja poczynań na Forum utwierdza mnie w przekonaniu, że podjęte działania są słuszne. Dziękuję Adamowi Staroniowi, który pomimo tego, że nie zgadzał się wielokrotnie z poczynaniami administratora potrafił zrezygnować z pełnionej funkcji Z KLASĄ, czego nie można powiedzieć o wielu dotychczasowych moderatorach działów. Natomiast postępowanie kol. "AL" uważam za działanie na pograniczu bezczelności i arogancji. Przepisy, które tak skwapliwie kol. przytacza nie dotyczą pełnoprawnej zmiany funkcjonowania strony zaproponowanej przez administratora. Pomimo wywoływania ciagłych awantur na Forum (vide projekt nowej legitymacji członkowskiej) nie podjęto żadnego konstruktywnego działania ani nie przedstawiono żadnych nowych propozycji dla działalności Związku. Przed Związkiem stoi wiele problemów i nie rozwiązanych spraw, które wymagają niemal natychmiastowego działania. Ale tutaj poza krytyką wszystkiego, niczego nowego nie zaproponowaliście. Zupełnie zaskoczyła mnie postawa Pawła, dotychczasowego prezesa I-kF, w połączeniu żądań, gróźb i działań jakie za sobą pociagnęła. Z czymś podobnym nigdy wcześniej się nie spotkałem. Mam jednak nadzieję, że Koło i-KF wznowi swoją działalność ku zadowoleniu wszystkich. W tej chwili oczekuję na zapowiedziane zmiany na stanowiskach moderatorów działów. Myślę, że upłynęło trochę czasu i był czas na spokojną analizę sytuacji na Forum. Tych, którzy zechcą współpracować na Forum serdecznie do takiej współpracy zachęcam i zapraszam. Pozostałym dziękuję za dotychczasową współpracę. Podtrzymuję natomiast swoje zdanie , że Forum filatelistów powinno być dostępne dla wszystkich filatelistów i sympatyków filatelistyki a nie tylko dla członków PZF, pod warunkiem poszanowania regulaminów i zasad tego Forum. Apeluję aby w dyskusjach używać siły argumentu a nie argumentu siły. Pozdrawiam wszystkich
Henryk Monkos
prezes ZG PZF
Powrót do góry
al

PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 09:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i doczekaliśmy się, ale czy było warto tak długo czekać?
Szanowny Pan Prezes nie dotknął nawet meritum sprawy.
Albo Pan Prezes nie jest w temacie, albo sprawdza się stare polskie porzekadło: „Kruk, krukowi oka nie wykole”.
Pan Prezes myli niektóre fakty:
Henryk Monkos napisał:
Natomiast postępowanie kol. "AL" uważam za działanie na pograniczu bezczelności i arogancji. Przepisy, które tak skwapliwie kol. przytacza nie dotyczą pełnoprawnej zmiany funkcjonowania strony zaproponowanej przez administratora.

Nie wiem, czy to mnie dotyczy, bo ja jeszcze mam nick „al”, a nie „AL”.
Jednak Szanowny Pan Prezes nie jest w temacie. Ale to dlatego, że jakaś „niewidzialna ręka” usunęła część postów.
Dla Szanownego Pana Prezesa przypomnę krótką historię sprawy (chociaż to nie była jedyna taka sprawa).
Ostatnia sprawa nie zaczęła się od: „pełnoprawnej zmiany funkcjonowania strony zaproponowanej przez administratora”. Ostatnia sprawa zaczęła się od tego, że Paweł(FDC) zamieścił na forum ogłoszenie o sprzedaży swoich walorów filatelistycznych z podaniem linka do aukcji na Allegro.
Nie wiedzieć dlaczego Andrzej_zgpzf przyczepił się do tego, chociaż inni też tak robili, a w swoim profilu ma nawet reklamę swojego sklepiku: http://sklepik-filatelistyczny.pl co jest zabronione w Regulaminie.
Andrzej_zgpzf napisał:
„Proszę sie zdecydować albo Allegro albo Forum bo tak tego nie widzę.”
Tym razem kolejny raz przegiąłeś ale wierz mi to był ostatni raz!!!
Moderator na tym forum winien wiedzieć co mu przystoi i co mu wypada! Wszystko!”

Próbowaliśmy jako moderatorzy załagodzić sytuację:
elka26 napisał:
„Po raz kolejny jakieś dziwne przepychanki? To może inaczej - czy poprzez zamieszczenie informacji wraz z linkiem do aukcji na allegro został złamany regulamin? Jeżeli tak - to który konkretnie punkt?
Konkretna informacja wraz z uzasadnieniem, a nie po raz kolejny karczemne awantury.”

W to wmieszał się niejaki Zenek_1:
Zenek_1 napisał:
Szanowny Panie FDC proponuję więcej szacunku. To że jesteś ze wsi nie upoważnie Cię do chamstwa. Moderatorowi naprawdę pewnych rzeczy nie wypada mówic i robić. Andrzej zrób z tym wreszcie porządek - proszę.

Wówczas miałem prawo i obowiązek jako moderator sprawdzić kto tak jak Szanowny Pan Prezes pisze: „działa na pograniczu bezczelności i arogancji.” I okazało się, że ten niejaki Zenek_1 pisze z komputera o IP 80.53.51.97 , którego też używa Andrzej_zgpzf. Dlatego zapytałem:
al napisał:
„Panie Zenek_1 (Andrzej_zgpzf?) pisze Pan sam do siebie ?
http://www.zgpzf.pl/ffp/viewtopic.php?t=3556
2.a) Zabronione jest korzystanie z forum przez użytkownika pod więcej niż jednym wizerunkiem.”
Czy Pan Andrzej_zgpzf może odnieść się do tej sprawy, i wyjaśnić ją?
Jeżeli to jest prawda, to jest to poważne naruszenie regulaminu, i za takie coś użytkownik powinien zostać zbanowany. Tylko do kogo mamy to zgłosić, i kto powinien zablokować konto?”

eNWu napisał:
A kiedy user Andrzej_zgpzf vel Zenek_1 zostanie zbanowany za złamanie punktu 2a regulaminu?:
Zabronione jest korzystanie z forum przez użytkownika pod więcej niż jednym wizerunkiem.

Zenek_1 (podobno z zawodu prawnik) do dnia dzisiejszego nie został zbanowany przez administratora!
al napisał:
„A może niesłusznie podejrzewamy Pana Andrzej_zgpzf ?
Może powinniśmy go przeprosić?
Może ktoś mu ukradł komputer, albo jakiś haker mu się włamał i pisze posty z Jego komputera jako Zenek_1?
Może gdybyśmy posiedli taką informację powinniśmy powiadomić organy ścigania?
Bo jeżeli nie powiadomimy, to nam grozi więzienie za niezgłoszenie!
Może Pan Andrzej_zgpzf jako administrator, który ma dane rejestracyjne Zenek_1 nam w tym pomoże, bo się boimy?
To jak Panie Andrzej_zgpzf pomoże nam Pan?”

Na to odpowiedział:
Andrzej_zgpzf napisał:
eNWu - zauważ Pan że ja chciałem tylko tyle i aż tyle aby na Forum filatelistów z PZF byli filateliści z PZF, na forum o pieskach ci którzy mają psa, na forum o akwarystach byli ci którzy mają rybki w domu itd.. Czy to aż tak wiele?
elka26 - to wszystko co robię - robię dla organizacji która się nazywa PZF a ewentualny wstyd przyjmuję na swoją klatę - stać mnie w końcu na to! Syna spłodziłem, dom wybudowałem a i drzewo posadziłem!

al napisał:
A ja chciałbym, aby Pan Prezes rozstrzygnął definitywnie, czy na tym forum ma być tak jak chce Andrzej_zgpzf:
Andrzej_zgpzf napisał:
eNWu - zauważ Pan że ja chciałem tylko tyle i aż tyle aby na Forum filatelistów z PZF byli filateliści z PZF, na forum o pieskach ci którzy mają psa, na forum o akwarystach byli ci którzy mają rybki w domu itd.. Czy to aż tak wiele?
elka26 - to wszystko co robię - robię dla organizacji która się nazywa PZF a ewentualny wstyd przyjmuję na swoją klatę - stać mnie w końcu na to! Syna spłodziłem, dom wybudowałem a i drzewo posadziłem!

Administrator nawet nie wie jak nazywa się to forum, mylnie napisał:"Forum filatelistów z PZF".
Poprawnie nazywa się:
Forum Filatelistów Polskich.
Pod auspicjami Polskiego Związku Filatelistów.
Czy forum to będzie dostępne tylko dla członków PZF, czy dla wszystkich miłośników filatelistyki?
P.S. Ja też mam rybki w domu, i jestem na kilku forach akwarystycznych, to nie mogę być na Forum Filatelistów Polskich?
Czyżby administrator wprowadzał segregację i dyskryminację "wyznaniową"?
A to jest niezgodne z Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej!

Andrzej_zgpzf napisał:
Al - bez urazy ale bardzo proszę sprawdź datę ostatniego okresowego badania. Chyba data minęła?

al napisał:
To właśnie Pana styl - obrażanie innych.
Niech Pan powie w jakim miejscu nie powiedziałem prawdy? Przecież to jest cytat z Pana wypowiedzi.
Oprócz tego, że poprzednio złamał Pan Regulamin pkt. 2a, to teraz złamał Pan
Regulamin pkt. 3. i pkt.5. "

elka26 napisał:
Nie ma sensu dyskutować. Pozwolę sobie dodać tylko jedno. Po raz drugi szanowny panie Nowak udało się Panu zniszczyć coś co było dobrem nadrzędnym, o wiele bardziej istotnym niż osobiste ambicje i aspiracje. Za pierwszym razem interwencja prezesa spowodowała że ci ktorzy chcieli odejść, jednak zostali na forum.
Teraz jednak prezes milczy, trudno. Tutaj nie chodzi o to kto posiada jakie kwalifikacje i wiedzę. To jest ważne, ale jeszcze ważniejsza jest empatia. Tutaj jej najwyraźniej zabrakło, a reagowanie z pozycji - ja mam władzę i ja rządzę- nigdy do niczego dobrego nie prowadziło.

Jeszcze jedno pytanie na które do tej pory nie mozna otrzymać odpowiedzi. Czy stojąc na straży regulaminu i tak ścisle realizując jego postanowienia jest Pan w stanie wytłumaczyć wszystkim fakt iz z jednego numeru IP pojawiły się na forum posty sygnowane dwoma odrębnymi nickami?

Jak to słusznie kolega al zauważył - to miało być forum filatelistów. Tak jakoś składa się że najbardziej aktywne osoby to były akurat te które nie należały do Związku, ale robiły coś bezinteresownie właśnie m. in. także dla Związku.

Teraz tych osób już nie będzie - mam nadzieję że jednak pojawią się nowe aktywne osoby, czego życzę.

Nie widzę w tej chwili tutaj miejsca dla siebie.

Andrzej_zgpzf napisał:
Panie al jak ktoś myśli że ja nie wiem jak się to forum nazywa to niestety musi skontaktować się ze specjalistą innej rady nie widzę. Ja Panu bardzo dobrze życzę i dlatego tak doradzam. To forum wtedy miało inna nazwę a i w wpisie chodziło o coś innego - proszę uważnie przeczytać i naprawdę odpuścić bo takie dyskusje do niczego nie prowadzą. Mieliśmy dyskutować o filatelistyce więc nie rozumie dlaczego Pan takie pierdoły wyciąga?

Andrzej_zgpzf napisał:
Proszę się nie martwić takimi szczegółami za chwilę Regulaminu nie będzie bo to jest dzieło FDC chronione prawem a życzenie jest takie aby go usunąć. Proponuję o tym porozmawiać i zapytać czy to jest normalne?

Pełniący funkcję Administratora w ten sposób ustosunkował się do zarzutów dotyczących złamania przez niego pkt.2 Regulaminu (za to powinien sam się zbanować!), obraził się, wyrzucił wszystkich moderatorów.

Andrzej_zgpzf napisał:
To wszystko co powiem i tak nie zostanie przyjęte jak należy. Nie ma sensu prowokować dodatkowych niepotrzebnych dyskusji. Jeśli powiem że dwa razy się nie rejestrowałem to i tak mi nikt nie uwierzy? W wpisie tego Zenka był błąd ortograficzny który poprawiłem może to był powód że złapało moje ip - tego nie wiem. Istnieje jeszcze możliwość że ktoś z zewnątrz czyli jakiś moderator coś pokombinował (wtedy miał dostęp) tego nie wiem i dlatego wolałem zamilknąć w tym temacie. Na dodatek nie mam baterii w komputerze i pokazuje mi złą datę i godzinę. Nie wiem jak się to stało i nie chcę wiedzieć! Nie mam zamiaru się tłumaczyć i jest mi to obojętne jak ktoś o tej sprawie myśli. Wiem jedno że już dawno wyrosłem z takich durnot. Stać mnie na to aby każdemu powiedzieć to co uważam i podpisać się pod tym. Ci co mnie znają wiedzą że tak jest. Bardzo proszę do tego nie wracać bo jest to cios poniżej pasa!!!

eNWu napisał:
Zastanawiałem się, ile potrwa zanim Andrzej_zgpzf zacznie obrażać swoich adwersarzy. No i mam odpowiedź: trwało to tylko chwilkę dłużej niż zwykle.

Andrzej_zgpzf napisał:
Ciekawe kiedy eNWu przejrzy na oczy? Przestanie sie czepiać i zacznie pisać na tematy zwiazane z filatelistykę?

Andrzej_zgpzf napisał:
Szanowny Panie al ja natomiast na oddpowiedz od Pana czekam również dwa dni. Z tego co wiem prezes jest na delegacji a Pan jak widać siedzi w domu.

elka26 napisał:
Moim zdaniem nie ma co liczyć na odpowiedź. Jest to tym bardziej przykre iż jakiś czas temu prezes interweniował na forum i to skutecznie. I też był to problem związany z osoba obecnego administratora.
Swoją drogą jestem pełna podziwu dla skuteczności obecnego administratora. Wygląda bowiem na to, że ideałem dla władz Związku jest forum na którym najbardziej aktywne są działy: wycena i identyfikacja. Jezeli o to chodziło to cel został osiągnięty.
Być może jest to zgodne z aktualną strategią - nie znam się na meandrach polityki PZF.

I na koniec opinia „normalnego” użytkownika forum:
ksiark napisał:
Odpowiedź na pytanie postawione w temacie i poruszane często z "troską" przez koła zbliżone do władz jest na tym forum. Wystarczy przeczytać kilka postów z tej dyskusji aby zrozumieć że to niezrozumienie dzisiejszego świata; zmian i otwartości związanej np. z internetem. Starsi (nie koniecznie wiekowo) i skostniali w poglądach panowie bronią swoich pozycji likwidując inne punkty widzenia. Dawno tu nie zaglądałem ale to co zobaczyłem to szok. Język i agresja administratora niebywałe.

Kto więc „postępuje na pograniczu bezczelności i arogancji.”
Henryk Monkos napisał:
Podtrzymuję natomiast swoje zdanie , że Forum filatelistów powinno być dostępne dla wszystkich filatelistów i sympatyków filatelistyki a nie tylko dla członków PZF, pod warunkiem poszanowania regulaminów i zasad tego Forum. Apeluję aby w dyskusjach używać siły argumentu a nie argumentu siły. Pozdrawiam wszystkich
Henryk Monkos
prezes ZG PZF

I tak trzymać, nic tylko przyklasnąć Szanownemu Panu Prezesowi, ale najpierw trzeba się pozbyć tych którzy łamią regulamin.

Ostatnio zmieniony przez al dnia Sro Sie 07, 2013 11:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
elka26

PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

al napisał:

I tak trzymać, nic tylko przyklasnąć Szanownemu Panu Prezesowi, ale najpierw trzeba się pozbyć tych którzy łamią regulamin.

Nic dodać, nic ująć. Kolega al doskonale przypomniał całą historię nieszczęsnego konfliktu. Tez nie rozumiem wpisu Prezesa i wyrażonego poparcia dla dzialań obecnego administratora, a zwłaszcza stylu wypowiedzi. Mam na myśli zwłaszcza wysyłanie na badania okresowe, wypominanie miejsca zamieszkania, no a nie wyjaśniona do dzisiaj sprawa pojawienia się dziwnego Zenka jest wręcz kuriozalna.
Ponieważ zgodnie z starożytna maksymą "Roma locuta, causa finita" - wypowiedź Prezesa akceptująca poczynania obecnego administratora powoduje ze nie ma szans na jakies pozytywne zmiany.
Pozostaje tylko więc pożegnać się - nie akceptuje stylu polegającego na nie liczeniu się z opinia wielu osób i dyktatem jednostki.
Powrót do góry
Czarny

PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie zostanę ostro zrugany, ale muszę zadać to pytanie. Czy ktoś na dzień dzisiejszy rozważa przywrócenie do życia tego forum http://www.filatelistyka.fora.pl/ i pozwolenie obecnemu na ciche i spokojne dogorywanie?
Powrót do góry
Adam_filatelistyka.org

PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czarny napisał:
Pewnie zostanę ostro zrugany, ale muszę zadać to pytanie. Czy ktoś na dzień dzisiejszy rozważa przywrócenie do życia tego forum http://www.filatelistyka.fora.pl/ i pozwolenie obecnemu na ciche i spokojne dogorywanie?

Redakcja portalu filatelistyka.org nie zamierza ani reaktywować starego forum (co po tylu latach byłoby bez sensu, stare forum nie zostało usunięte definitywnie tylko dlatego, że wyszliśmy z założenia, iż posty te mogą być dla kogoś pomocne), ani zakładać nowego.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Tematyka ogólna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

Skocz do: