Zobacz również:     Katalog Znaków Pocztowych     Polski Związek Filatelistów     Filatelistyka.org     Inne
 Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Wystawa we Wrocławiu

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Wystawy i imprezy filatelistyczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xizar

PostWysłany: Wto Lis 18, 2008 14:14    Temat postu: Wystawa we Wrocławiu Odpowiedz z cytatem

Witam,

mam może głupie pytanie, ale muszę je zadać: czy wystawę ogólnopolską we Wrocławiu może zwiedzać każdy śmiertelnik już od 21.11 ?

pytam o to dlatego, że plan imprezy wymienia tylko dni wystawy 28 i 29.11 a reszta to dni poświęcone pracom sądu itp.

Chciałbym się wybrać na tą wystawę, a nigdy wcześniej nie byłem na takiej imprezie (ogólnopolskiej) stąd moje pytanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek_kzp

PostWysłany: Wto Lis 18, 2008 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz ją zwiedzać codziennie od 21.11. do 30.11. A przed wizytą proponuję wydrukować sobie informator, który jest dostępny tutaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
xizar

PostWysłany: Wto Lis 18, 2008 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuje za informacje Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Wystawy i imprezy filatelistyczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: