Zobacz również:     Katalog Znaków Pocztowych     Polski Związek Filatelistów     Filatelistyka.org     Inne
 Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

nowa strona internetowa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Wystawy i imprezy filatelistyczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
edziki

PostWysłany: Czw Gru 16, 2010 20:45    Temat postu: nowa strona internetowa Odpowiedz z cytatem

Zapraszam wszystkich do obejrzenia nowo powstałej strony Koła PZF Łódź Miasto im. Cz. Dankowskiego. Znajduje się po adresem www.pzflodz.pl Będę wdzięczny za wszelkie uwagi (nawet te krytyczne), podpowiedzi i ewentualną pomoc czy współpracę. ZAPRASZAM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kwidzin

PostWysłany: Czw Gru 16, 2010 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjemna dla oka, przejrzysta i zawierająca poszukiwane informacje strona. Ciekawym pomysłem jest dział "Nabyte". Życzę powodzenia w rozwijaniu stronki, a przede wszystkim zadowolenia z pasji jaką jest filatelistyka.
Powrót do góry
ochwat

PostWysłany: Czw Gru 16, 2010 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stronka przejrzysta, nabyte ciekawie się zapowiada Smile jedynie coś mi ten zegar nie pasuje do tej stonki, ale to szczegół Smile
Powrót do góry
FDC
Gość

PostWysłany: Wto Gru 28, 2010 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam że można by się tego zegara pozbyć na stałe, i tak zegarek jest na belce dolnej po prawej stronie. A miejsce to wykorzystać na jaka ankietę , albo coś innego.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Wystawy i imprezy filatelistyczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: