Zobacz również:     Katalog Znaków Pocztowych     Polski Związek Filatelistów     Filatelistyka.org     Inne
 Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Podręcznik specjalizowany polskich znaczków pocztowych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Literatura filatelistyczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dario

PostWysłany: Pią Paź 16, 2020 18:07    Temat postu: Podręcznik specjalizowany polskich znaczków pocztowych Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie odnośnie Podręcznika specjalizowanego polskich znaczków pocztowych tom III i IV. Czy można go gdzieś jeszcze zakupić? Zdaję sobie sprawę, że nakład był niewielki. Chętnie odkupię również używane.
I jeszcze jedno pytanie. Kiedy planowane jest wydanie tomu I i II?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Graf Orlok

PostWysłany: Czw Paź 29, 2020 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli można jeszcze kupić to i tak bezpośrednio od autorów. Pisz maila. Co do tomu 2, to podobno planowane jest wydanie go jeszcze w tym roku, choć sytuacja epidemiologiczna może sporo opóźnić termin :/ no i materiał ponoć na tyle bogaty i obszerny, że ten tom będzie miał trzy "podtomy" a,b,c Smile Mi już cieknie ślinka 😋🤤
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dario

PostWysłany: Pią Paź 30, 2020 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skontaktowałem się z autorem. Udało mi się zakupić tom III. Tom IV nie jest obecnie dostępny. Rzeczywiście tom II będzie podzielony na trzy "podtomy": a, b, c. Wydanie tomu IIc planowane jest na rok 2021.
Powrót do góry
piotr63

PostWysłany: Sob Paź 31, 2020 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę poszukać na znanym portalu aukcyjnym użytkownika awerso lub awerso_pl. Swego czasu kupiłem od niego, a miał ich po kilka sztuk. Teraz co prawda nie wystawia tych pozycji, ale może jeszcze ma.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Literatura filatelistyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: