Zobacz również:     Katalog Znaków Pocztowych     Polski Związek Filatelistów     Filatelistyka.org     Inne
 Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Klaser leuchtturm

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Tematyka ogólna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ostry72

PostWysłany: Sob Sie 26, 2017 23:16    Temat postu: Klaser leuchtturm Odpowiedz z cytatem

Witam Chciałem uporządkować moje znaczki Kupiłem więc klaser leuchtturm ,
no i jestem niemile zaskoczony. Karty w porównaniu ze starymi klaserami które posiadam są cieńsze 3 razy, paski foliowe jakieś luźne i ogólnie klaser nie robi dobrego wrażenia. Chciałem się zapytać jakie są wasze doświadczenia z tymi klaserami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
archeofil

PostWysłany: Nie Sie 27, 2017 07:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na tej firmie jeszcze się nie zawiodłem. Co prawda klaserów u nich nie kupowałem, a tylko albumy, karty do albumów, hawidy, gilotynę do przycinania hawidów, koszulki do kart wystawowych, itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Agrest

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2017 00:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam tak samo, i to nie tylko jeśli chodzi o leuchtturm ale o wszystkie klasery wyprodukowane kilka lat wstecz. Najlepsze są te wyprodukowane w latach 80-90. Przynajmniej dla mnie. Nie raz można wychaczyć taką perełkę za mniej niż 50 zł.
Znaczki same wskakują pod napięte folijki i sztywno siedzą, a przekładek nie trzeba głaskać 5 razy zanim się ułożą. Do tego okładki są sztywniejsze i może nie opiewają w złoto to wyglądają estetycznie i bardzo przyzwoicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Tematyka ogólna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: