Zobacz również:     Katalog Znaków Pocztowych     Polski Związek Filatelistów     Filatelistyka.org     Inne
 Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Nowe tematy i posty - problem z forum

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Humor/Na luzie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kret

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2013 09:20    Temat postu: Nowe tematy i posty - problem z forum Odpowiedz z cytatem

Witam.

Nie znalazłem odpowiedniego działu więc postanowiłem napisać tutaj.

Otóż mam problem z forum już od dość dłuższego czasu. Logując się na nie, nowe posty i tematy są oznaczone w działach poprzez niebieską strzałeczkę, a gdy się temat przeczyta, strzałeczka znika - normalne.

Problem polega w tym że jeśli w trakcie czytania wyloguję się (zostawię "niebieskie strzałeczki"), to po ponownym zalogowaniu wszystkie tematy zostają oznaczone jako przeczytane a pojawiają się jedynie te które zostały napisane od momentu wylogowania.

Mechanizm ten zdecydowanie zachęca do systematyki, a właściwie do czytania wszystkiego za jedynym razem, lecz nie zawsze mogę sobie na to pozwolić. Smile

Czy ktoś z Was także ma taki problem, czy też to tylko ja coś pogrzebałem?

Próbowałem już na Chrome i FF - to samo.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Daniel

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2013 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie jest niestety to samo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andrzej_pzf

PostWysłany: Sro Wrz 25, 2013 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U wszystkich jest tak samo bo to forum jest tak skonstruowane i inaczej nie będzie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kret

PostWysłany: Pią Wrz 27, 2013 08:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę to dziwne ale rozumiem, skoro tak jest - nic nie poradzimy. Dziękuję za odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Agrest

PostWysłany: Wto Maj 16, 2017 20:11    Temat postu: Re: Nowe tematy i posty - problem z forum Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich;) Choć wątek stary to odpowiadając na pierwsze pytanie kol kreta'
Którego z resztą już nie ma z nami na forum pewnie...
Kret napisał:

Witam.

Nie znalazłem odpowiedniego działu więc postanowiłem napisać tutaj.

..na zwykłym forum jest zakładka "błędy sugestie", dotycząca mechanizmu działania forum.
No tu hm hm trudno...

Dalej...

Kret napisał:

Otóż mam problem z forum już od dość dłuższego czasu. Logując się na nie, nowe posty i tematy są oznaczone w działach poprzez niebieską strzałeczkę, a gdy się temat przeczyta, strzałeczka znika - normalne.

Problem polega w tym że jeśli w trakcie czytania wyloguję się (zostawię "niebieskie strzałeczki"), to po ponownym zalogowaniu wszystkie tematy zostają oznaczone jako przeczytane a pojawiają się jedynie te które zostały napisane od momentu wylogowania.

Ja mam tak nawet jak się zaloguję pierwszy raz, wszystkie jako przeczytane choć są nowe.
I wspomnę jeszcze że muszę się logować dwa razy zanim się zaloguję .
Ma tak jeszcze ktoś?
P.S. Co myślicie jak by był osobny dział "błędodruki i odmiany" ?

Wielki adminie:) pomóż, wypowiedz się i nie mów że ..
Cytat:
U wszystkich jest tak samo bo to forum jest tak skonstruowane i inaczej nie będzie!

Ostatnio zmieniony przez Agrest dnia Czw Cze 01, 2017 16:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
al

PostWysłany: Pon Maj 22, 2017 19:14    Temat postu: Re: Nowe tematy i posty - problem z forum Odpowiedz z cytatem

Agrest napisał:
Ja mam tak nawet jak się zaloguję, wszystkie jako przeczytane choć są nowe.
I wspomnę jeszcze że muszę się logować dwa razy zanim się zaloguję .
Ma tak jeszcze ktoś?

Ja też tak kiedyś miałem.
Wpadłem na pomysł, żeby logować się na Profil, i wtedy pokazywały się nowe nieprzeczytane.
Powrót do góry
Agrest

PostWysłany: Pią Cze 02, 2017 22:11    Temat postu: Re: Nowe tematy i posty - problem z forum Odpowiedz z cytatem

al napisał:

Ja też tak kiedyś miałem.
Wpadłem na pomysł, żeby logować się na Profil, i wtedy pokazywały się nowe nieprzeczytane.

Potwierdzam info, działa Very Happy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Humor/Na luzie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: