Zobacz również:     Katalog Znaków Pocztowych     Polski Związek Filatelistów     Filatelistyka.org     Inne
 Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Boże Narodzenie 2016

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Nowości (nie tylko polskie)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Polonica

PostWysłany: Nie Lut 26, 2017 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zbieracz12 napisał:
rezerwa nie zostanie puszczona do sprzedaży ale każdy posiadacz abonamentu może zakupić dodatkową sztukę bloku.

Czy taką możliwość mają tylko abonenci sklepu internetowego, czy także na swojej poczcie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zbieracz12

PostWysłany: Nie Lut 26, 2017 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem skopiowałem tylko ten komunikat ze strony kzp.pl ale myślę że każdy ma taką możliwość - pewnie trzeba tylko podejść i to zgłosić że się chce odebrać drugą sztukę
Powrót do góry
ADAMO

PostWysłany: Pon Lut 27, 2017 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polonica napisał:
zbieracz12 napisał:
rezerwa nie zostanie puszczona do sprzedaży ale każdy posiadacz abonamentu może zakupić dodatkową sztukę bloku.

Czy taką możliwość mają tylko abonenci sklepu internetowego, czy także na swojej poczcie ?

Pisze jak byk że KAŻDY.
Powrót do góry
Polonica

PostWysłany: Wto Mar 07, 2017 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ten drugi blok otrzymamy wraz z I kwartałem 2017 ? Czy trzeba się wcześniej zapisać u Pani na poczcie na ten dodatkowy blok ? Może ktoś z kolegów wie, jak to technicznie będzie wyglądało ?
Powrót do góry
WoZaj

PostWysłany: Wto Mar 07, 2017 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się składało że zamawiałem z Filatelistycznego Sklepu Internetowego PP kilka pozycji. Wybrałem płatność przelewem. Po przyjęciu zamówienia otrzymałem numer zamówienia i wysłałem e-mail do sklepu z prośba o dopisanie do zamówienia drugiego należnego bloku.
Cytat:
Witam
Złożyłem zamówienie o numerze ZAI-XXXXXX/03/17.
Chciałbym dołączyć do tej wysyłki zgodnie z poniższą korespondencją drugi bloczek z Bożym Narodzeniem.
Prosze o przyjęcie do realizacji również tego bloku BN.

I tak też się stało.
Miła Pani dopisał do zamówienia ten bloczek i otrzymałem do zapłaty kwotę powiększona o te 8zł bloku.
Cytat:
Uprzejmie informujemy, że zgodnie z Pana dyspozycją, dodatkowy blok Boże Narodzenie został dołączony do zamówienia.

Łączna kwota do zapłaty wynosi 196,07 zł.

Można więc spokojnie połączyć to z I kwartałem 2017

A przy odbiorze z punktu pocztowego myślę ze będzie jeszcze łatwiej, ale trzeba Pani w okienku zgłosić.
Powrót do góry
torunianin

PostWysłany: Wto Mar 07, 2017 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Próbowałem odebrać dodatkowy blok na toruńskiej poczcie. 1 marca było to niemożliwe
Powrót do góry
soryo1966

PostWysłany: Wto Mar 21, 2017 00:24    Temat postu: Boże Narodzenie Odpowiedz z cytatem

I ceny spadły do 20 złotych a już nie długo będą w ofercie po max 13-15 złotych za sztukę. Jestem ciekawy co na to Pani Dyrektor działu filatelistyki w zapasie leży około 75 tys bloków ciekawe kto pierwszy zmieni zdanie Spółka która przecież nie może sobie pozwolić na stratę czy zapewnienie które już zostało złamane a dane słowo przecież to dla dobrej zmiany nic nie znaczy bo to dobra zmiana. A może zaczniemy sterować ręcznie rynkiem i powstaną zapasy jak za czasów PRL tylko proszę zapamiętać czasy się zmieniają i kij ma zawsze dwa końce i oby w pewnym momencie filateliści nieprzestali kupować nowości bo to będzie dramat dla Poczty 80 mln złotych rocznie piechotą nie chodzi to prawie roczne wynagrodzenie netto wszystkich listonoszy.
Ponieważ już nie jeden a dwa bloki są dla abonamentu ciekawe czy chociaż jedna skarga została złożona na ofertę poczty ????
Powrót do góry
zbieracz12

PostWysłany: Wto Mar 21, 2017 15:27    Temat postu: Re: Boże Narodzenie Odpowiedz z cytatem

soryo1966 napisał:
I ceny spadły do 20 złotych a już nie długo będą w ofercie po max 13-15 złotych za sztukę. Jestem ciekawy co na to Pani Dyrektor działu filatelistyki "w zapasie leży około 75 tys bloków"

skąd wiadomość o takiej liczbie bloków w zapasie?
czyżby tylko 25 tyś abonentów było wykupione? myślałem ze przynajmniej około 40 tyś jest wykupione Sad
Powrót do góry
soryo1966

PostWysłany: Wto Mar 21, 2017 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to ważne , wiadomo że dając po dwa bloki oraz to co przeznaczono na karnety , FDC i "nagrody" i reklamę pozostało około 75 tys bloków i pozostaje pytanie co dalej a rynek już ma problem z wchłonięciem tej ilości a co z resztą ?? przyda się na przyszły rok z nadrukiem 2017 pod warunkiem nadruków odwróconych , podwójnych czy pionowych wówczas na rok 2017 wystarczy.
Powrót do góry
torunianin

PostWysłany: Wto Mar 21, 2017 22:06    Temat postu: Re: Boże Narodzenie Odpowiedz z cytatem

zbieracz12 napisał:
soryo1966 napisał:
I ceny spadły do 20 złotych a już nie długo będą w ofercie po max 13-15 złotych za sztukę. Jestem ciekawy co na to Pani Dyrektor działu filatelistyki "w zapasie leży około 75 tys bloków"

skąd wiadomość o takiej liczbie bloków w zapasie?
czyżby tylko 25 tyś abonentów było wykupione? myślałem ze przynajmniej około 40 tyś jest wykupione Sad

Poczta nie poda ile jest wykupionych abonamentów, Poczta Polska się wstydzi.
Powrót do góry
Polonica

PostWysłany: Czw Maj 04, 2017 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli PP dysponuje jeszcze wolnymi blokami, to powinna dać możliwość abonamentowcom wykupienia trzeciego bloku, a jeśli nadal zostaną nadwyżki, to i czwartego, i tak dalej aż do pozbycia się całego zapasu, który podobno przeznaczony jest wyłącznie dla abonamenciarzy.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Nowości (nie tylko polskie) Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: