Zobacz również:     Katalog Znaków Pocztowych     Polski Związek Filatelistów     Filatelistyka.org     Inne
 Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

e-Filatelista [problem z rejestracją]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Literatura filatelistyczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ryszard

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 18:12    Temat postu: e-Filatelista [problem z rejestracją] Odpowiedz z cytatem

Bry. Przeczytałem na stronach ZG o możliwości kupienia Filatelisty w formie elektronicznej (.pdf) - nareszcie Smile
Postanowiłem skorzystać z tej formy prenumeraty, przy próbie rejestracji konta otrzymuję komunikat: "Nie znaleziono Błąd: Podany adres '/zarejestruj-sie' nie został znaleziony na tym serwerze."
Posiadam system Win10, przeglądarka FF oraz Edge.
Komuś się udało zarejestrować?
PS. Jeżeli tak to czy wybierając prenumeratę roczną można wybrać dowolny początek np. od stycznia 2017?
Pzdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m^2

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiadając na pytanie pierwsze, tak udało się zarejestrować bez problemu.
Odnośnie kontaktu ze sklepem wszystkie informacje można znaleźć w zakładce Kontakt na dole strony. I tylko w ten sposób należy zgłosić problem.
Odnośnie pytania drugiego, to wybierając ze sklepu zeszyt 2017/1 można zakupić usługę "subskrypcja 12-miesięczna" co oznacza, że zakupuje się 12 kolejnych zeszytów począwszy od zeszytu 2017/1.
Poza tym początki bywają różne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ryszard

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Thx za info. Dokładnie chodziło mi o subskrypcję 12-miesięczną.
Zapytałem na forum a nie przez kontakt ponieważ z tego co widziałem to raczej admin jest ten sam więc napisałem tutaj - przy okazji informując o nowej formie wydawniczej Filatelisty.
W moim przypadku nie działa "tylko" link do strony z rejestracją:
http://e-filatelista.zgpzf.pl/zarejestruj-sie
Sprawdzałem jeszcze na komórce /android/ oraz na innym kompie i link nie działa więc chyba to nie tylko mój problem.
Powrót do góry
m^2

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko, że mailem, informuje Pan bezpośrednio admina o konkretnej sprawie. Wpis na forum nie oznacza, że admin o problemie został poinformowany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ryszard

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisząc tutaj chciałem dodatkowo sprawdzić czy to tylko mój problem... no i admin to kiedyś i tak by przeczytał, ale ok, wysłałem PM do admina.
Pozdrawiam
Powrót do góry
piotr63

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natknąłem się na inny "problem". Zarejestrowałem się (bez problemu), potwierdziłem rejestrację i dokonałem zakupu pojedynczego numeru.
Niestety nie zostałem przekierowany na stronę mojego banku aby dokonać płatności, a numer został udostępniony do czytania na moim koncie. Chyba coś jest nie tak z płatnościami. Problem zgłosiłem na wskazany w kontakcie mail.
Powrót do góry
Voyteck
Administrator

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2017 06:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia oraz za wyrozumiałość. Mamy świadomość, że początki nierzadko są trudne, będziemy się jednak starać, aby tych trudności było jak najmniej, a jeśli już się pojawią, aby były jak najkrócej odczuwalne.
Temu również ma służyć nasza prośba o zgłaszanie błędów na adres podany na stronie kontaktów e-Filatelisty. Projekt e-Filatelista jest realizowany przez zewnętrzną firmę, do której musimy eskalować zgłaszane nam problemy. Przyjęcie jednej formy zgłoszeń pozwoli nam z kolei lepiej panować nad przekazywanymi nam zawiadomieniami o niedogodnościach w działaniu e-Filatelisty. Zgłoszenie problemu na wskazany adres powoduje otrzymanie oficjalnego potwierdzenia o jego przyjęciu oraz gwarantuje otrzymanie informacji o jego usunięciu.

Oczywiście nie będziemy w żaden sposób blokować przekazywania informacji (również tych negatywnych, czyli np. o ewentualnych błędach) pomiędzy użytkownikami niniejszego Forum, jednak prosimy, aby nie traktować prowadzonych tutaj dyskusji jako wystarczających do podjęcia przez nas działań naprawczych czy innych interwencji.

Z góry dziękujemy za dostosowanie się do naszej prośby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ryszard

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2017 08:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piotr63 napisał:
Ja natknąłem się na inny "problem". Zarejestrowałem się (bez problemu), potwierdziłem rejestrację i dokonałem zakupu pojedynczego numeru.
Niestety nie zostałem przekierowany na stronę mojego banku aby dokonać płatności, a numer został udostępniony do czytania na moim koncie. Chyba coś jest nie tak z płatnościami. Problem zgłosiłem na wskazany w kontakcie mail.

Wczoraj pod koniec dnia link zaczął działać. Zarejestrowałem się bez problemu ale z przelewem było tak samo jak u kolegi. Skoro problem został zgłoszony to już go nie powielałem.
Powrót do góry
Agrest

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2017 20:05    Temat postu: Re: e-Filatelista [problem z rejestracją] Odpowiedz z cytatem

Bry również Smile
Stronka super, ładna przejrzysta grafik zrobił robotę.
Czytelnie i minimalistycznie- me gusta:)

Długo się czeka na dostęp do plików..(Zwykle jest opcja wylogowania i ponownego zalogowania)
Wykupiłem jakąś godzinkę temu..?
Powrót do góry
m^2

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2017 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W testach, gdy potwierdzenie wpłaty było przekazywane niemalże natychmiast plik(i) były przekazywane niemalże od ręku do zakładki "Moje wydania". Jeśli wylogowałeś się nim proces wpłaty został zakończony operacja ma statut "do wyjaśnienia".
Wszyscy uczymy się, my także. Musimy nauczyć się też interpretować komunikaty systemu w sytuacjach "awaryjnych".
Powrót do góry
Ryszard

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2017 21:11    Temat postu: Re: e-Filatelista [problem z rejestracją] Odpowiedz z cytatem

Agrest napisał:
Długo się czeka na dostęp do plików..(Zwykle jest opcja wylogowania i ponownego zalogowania)
Wykupiłem jakąś godzinkę temu..?

Wczoraj udało mi się (w końcu) zalogować do mojego banku, zrobiłem przelew za 12 m-cy (od stycznia) i po "wyjściu" z banku od razu miałem dostęp do 4-ch tegorocznych wydań Filatelisty.
Jeżeli masz problemy to zgłoś na "kontakt".
BTW - Super sprawa - brawa dla pomysłodawców.
Powrót do góry
Agrest

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2017 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

m^2 napisał:
Jeśli wylogowałeś się nim proces wpłaty został zakończony operacja ma statut "do wyjaśnienia".

Mogło tak być, (po zatwierdzeniu już wpłaty i powrocie z banku na e-filatelista.zgpzf.pl)...
"mieliło" mi chyba z 3 minuty i w końcu opuściłem stronę.
Poczekam jeszcze, najwyżej jutro się przypomnę.

Ryszard napisał:
BTW - Super sprawa - brawa dla pomysłodawców.

Dokładnie puki co na razie mieszkam z narzeczoną w kawalerce i mam 3 półki 'siuwaksu' za co dostaje mi się po uszach. Very Happy PDF-y jak znalazł w tej sytuacji.
Dzięki.
Powrót do góry
Agrest

PostWysłany: Sob Kwi 22, 2017 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodam że wszystko się udało.
Wykupiłem od kwietnia 2017 na 12 msc-y ,dostałem od stycznia 2017 ale widocznie tak to działa i zbytnio mi to nie przeszkadza.
P.s Przydał by sie wgląd do spisów treści przed zakupem.
Powrót do góry
m^2

PostWysłany: Sob Kwi 22, 2017 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wersji na adroida jest możliwość otwarcia 4 pierwszych stron, potem albo kupujesz albo rezygnujesz.

A spisy F są dostępne na stronie czasopisma
Powrót do góry
Voyteck
Administrator

PostWysłany: Sob Kwi 22, 2017 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

m^2 napisał:
A spisy F są dostępne na stronie czasopisma

A dokładnie to są dostępne tutaj:
http://www.zgpzf.pl/viewpage.php?page_id=204
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Literatura filatelistyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: